0

@niepoprawniepoprawny a co ma być?

0

@Gibbon_FCB za gomeza

3

@SeeleyBooth halo moderacja

0

@SeeleyBooth nie dam bo sam mało mam

1

@karszun fifa 20, tylko uważaj bo dużo mocy, tak dużo że możesz pokój remontować

4

@bixmix ph, rt, xh

7

@bixmix no i kto teraz będzie po chodnikach s klasą ścigał pedofilów ja się pytam!?

0

Ehh.. wagi na kruszarki zakładają oszołomy..

0

@niepoprawniepoprawny nie, będą zimowe upgrady ale bez powiązania z sezonami, a ** się nie zmienią.

0

@DonMatteo901 w ut nie dostanie upa ani słabszej ani sztuczek

0

lata rzucania padem przeważyły

0

jak go tłucze, po chłopie zara xD

2

znowu wałek na fame

1

@IronSanHybrid Panie kurłła, najlepsza bryka na osiedlu, ale rozważam wyprowadzkę na działkę pod garaż, tylko Internet muszę tam pociągnąć xD

3

@Encore ciemno jest i deszcz leje, nie wyciagną mnie końmi

1

Ach.. passeratti już na chodzie

1

@sendesara znowu Fabregas na 9.. A może to już Iniesta na skrzydle?.. To trzeba usiąść na spokojnie..

0

@Fake69 mówi się o odejściu Rakiticia i Vidala, wtedy jak znalazł z Puigiem.

0

@Volk 3.50 uścisk dłoni prezesa

2

@ksobi gdzie czarownica, zwykły Grześ

2

Ach.. #Thiagowróć

0

@DaPi no, who know ten wie

0

Today is the day

0

@Colon żeby do kieszeni wlazł ;f

12

@Chwytliwy a ja miałem tak:


No to tak z grubsza tyle.

1

@Odesseiron jesteś zły, bardzo zły

0

Tak z ciekawości ile mniej więcej robicie przebiegu w aucie rocznie?
https://www.strawpoll.me/19078669

0

@SeeleyBooth zobaczysz, będziesz klęczał na grochu

10

@Chwytliwy np. Jak ktoś Cię stuknie to masz dowód na filmie? Nie brnij w kwestionowanie przydatności kamerki samochodowej bo nie wygrasz ;c

3

@Chaoss kamerka tak czy siak jest przy takich autach potrzebna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?