9

@Kengo idź spać

0

@Kengo co ten tevez

0

@palindrom1 Takie asysty to i ja mogę zrobić ;P

0

@MiczenS mid vieira tak, baby nie

0

fifa 20 icon swapy, co bierzecie? podobno ma być 30 tokenów więc van der sar 6, figo 13 i raul 10 chyba najlepszy wybór

3

@Odesseiron przecież reinkarnował i świruje allaha

0

@Artsss źródło?

0

@Colon schwarzeneggera, stallonea, van dammea i seagalla

0

@lukaszbarca15 da się da

0

@4cesc4 zrestartuj grę

0

@puyol_presidend5 czy w fifie 20 da sie pobrać składy z 2005? Nie. Czy jest fifa 2005? Nie wiem, wątpię

0

0

@Colon prywata numernabisa dla Pana szczękościska

0

@puyol_presidend5 jako użytkownik obydwu konsol polecam Xboxa, lepszy pad a 2 darmowe gry tak na xboxie jak i na PlayStation, na PS chyba tylko uncharted przemawia, a telewizora nie potrzebujesz bo i do monitora podłączysz, wystarczy kabel kupić, a żeby na konsoli grać przez neta w obu przypadkach trzeba kupić za ok. 200zl na rok(jak chcesz możesz na 3 miechy) xbox live gold/PS plus, to taka kartka zdrapka.

1

@Arkon Laca musi grać

1

@IronSanHybrid nic lepszego w życiu od passata cię spotkać nie może

0

@AdrianStoku volkswagen jetta a6 lub b7

1

@Criss18Barca hmm, może by wejść za 3 zeta

8

@msmsms wszystko przez pornosy

0

@AdrianStoku mazda, ale może lepiej podaj przedział cenowy

0

@LuisSalvano 1. Tully

3

@Raiden taka praca

0

@AdrianStoku mniej pornosów oglądaj

0

@Suzu to przeczytaj jeszcze raz pierwszy post, od 360 jest nieopłacalny

0

@JimMorrisonFCB sen jest dla słabych

0

@Suzu a o jakim padzie ja piszę?

0

0

@fajniag po prostu weź pada od xboxa one, 200 to jest maks jaki dasz

1

@Avada Kedavra i to nawiązanie do nieoczekiwanej zamiany miejsc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?