Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kengo idź spać
0
@Kengo co ten tevez
0
@palindrom1 Takie asysty to i ja mogę zrobić ;P
0
@MiczenS mid vieira tak, baby nie
0
fifa 20 icon swapy, co bierzecie? podobno ma być 30 tokenów więc van der sar 6, figo 13 i raul 10 chyba najlepszy wybór
3
@Odesseiron przecież reinkarnował i świruje allaha
0
@Artsss źródło?
0
@Colon schwarzeneggera, stallonea, van dammea i seagalla
0
@lukaszbarca15 da się da
0
@4cesc4 zrestartuj grę
0
@puyol_presidend5 czy w fifie 20 da sie pobrać składy z 2005? Nie. Czy jest fifa 2005? Nie wiem, wątpię
0
@puyol_presidend5 ta
0
@Colon prywata numernabisa dla Pana szczękościska
0
@puyol_presidend5 jako użytkownik obydwu konsol polecam Xboxa, lepszy pad a 2 darmowe gry tak na xboxie jak i na PlayStation, na PS chyba tylko uncharted przemawia, a telewizora nie potrzebujesz bo i do monitora podłączysz, wystarczy kabel kupić, a żeby na konsoli grać przez neta w obu przypadkach trzeba kupić za ok. 200zl na rok(jak chcesz możesz na 3 miechy) xbox live gold/PS plus, to taka kartka zdrapka.
1
@Arkon Laca musi grać
1
@IronSanHybrid nic lepszego w życiu od passata cię spotkać nie może
0
@AdrianStoku volkswagen jetta a6 lub b7
1
@Criss18Barca hmm, może by wejść za 3 zeta
8
@msmsms wszystko przez pornosy
0
@AdrianStoku mazda, ale może lepiej podaj przedział cenowy
0
@LuisSalvano 1. Tully
3
@Raiden taka praca
0
@AdrianStoku mniej pornosów oglądaj
0
@Suzu to przeczytaj jeszcze raz pierwszy post, od 360 jest nieopłacalny
0
@JimMorrisonFCB sen jest dla słabych
0
@Suzu a o jakim padzie ja piszę?
0
@MesQueUnClub96 coś tam pykam sporadycznie
https://zapodaj.net/df4c6f3d0ead6.jpg.html
https://zapodaj.net/d252a297876f5.jpg.html
https://zapodaj.net/12ccf7b2db3d2.jpg.html
https://zapodaj.net/601e1872ea42f.jpg.html
0
@MesQueUnClub96 EAids
0
@fajniag po prostu weź pada od xboxa one, 200 to jest maks jaki dasz
1
@Avada Kedavra i to nawiązanie do nieoczekiwanej zamiany miejsc