Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Raiden taka praca
0
@AdrianStoku mniej pornosów oglądaj
0
@Suzu to przeczytaj jeszcze raz pierwszy post, od 360 jest nieopłacalny
0
@JimMorrisonFCB sen jest dla słabych
0
@Suzu a o jakim padzie ja piszę?
0
@MesQueUnClub96 coś tam pykam sporadycznie
https://zapodaj.net/df4c6f3d0ead6.jpg.html
https://zapodaj.net/d252a297876f5.jpg.html
https://zapodaj.net/12ccf7b2db3d2.jpg.html
https://zapodaj.net/601e1872ea42f.jpg.html
0
@MesQueUnClub96 EAids
0
@fajniag po prostu weź pada od xboxa one, 200 to jest maks jaki dasz
1
@Avada Kedavra i to nawiązanie do nieoczekiwanej zamiany miejsc
0
@fajniag mam pada od xboxa one i nawet kabel od ładowarki z wejściem USB i microUSB działa, słuchaj tamtego to będziesz potem pił zimną wodę. Tylko kup porządny kabel a nie tanie gówno które nie będzie ładować.
https://4kom.pl/data/include/cms/opisy/905-oryginalny-kabel-samsung-micro-usb-bialy.jpg
1
@fajniag a żeby podłączyć pada od xboxa do pc wystarczy kabel taki jak masz przy ładowarce do telefonu
1
@fajniag po prostu zobacz jakie pady są kompatybilne z fifą.. logitechy f310 lub f710 są spoko
0
@PatrykBarcelona nie może być
6
@takisobiektos ea to ameby umysłowe i tworzą wyzwania które trzeba wykonywać w rivals więc wszyscy spadają do niższych lig żeby mieć łatwiej w efekcie czego każda liga jest kinder niespodzianką
4
@Chwytliwy no i
0
@xVENUMx a stoi na działce xD
3
@NGTRX nie ma co sobie wmawiać że Neymar nie przyjdzie.
0
@Pablopicasso27 nie wiem o którym zwiastunie mówisz ale pewnie toss a coin to your witcher
5
@Esteban_ sakiewką potrząśnij
0
@Odesseiron do gierki a nie pasterki ;x
0
@kerouac dlaczego nie
6
@kerouac jak święta to bad santa punish innocent teen, wiadomo
0
@badej60 prawie
0
@Colon nie, bo co
1
@Colon zostaw koze bo sezon musimy dokończyć
1
@LuisSalvano kto powiedział że nietrafiony
0
@Quahoo geslerowej?
0
@sidzej myślałem że sobie coś zrobiłaś, użalałem się nad sobą że to moja wina
0
@sidzej nie może być
2
@DaPi wungiel to ty szanuj