3

@Raiden taka praca

0

@AdrianStoku mniej pornosów oglądaj

0

@Suzu to przeczytaj jeszcze raz pierwszy post, od 360 jest nieopłacalny

0

@JimMorrisonFCB sen jest dla słabych

0

@Suzu a o jakim padzie ja piszę?

0

0

@fajniag po prostu weź pada od xboxa one, 200 to jest maks jaki dasz

1

@Avada Kedavra i to nawiązanie do nieoczekiwanej zamiany miejsc

0

@fajniag mam pada od xboxa one i nawet kabel od ładowarki z wejściem USB i microUSB działa, słuchaj tamtego to będziesz potem pił zimną wodę. Tylko kup porządny kabel a nie tanie gówno które nie będzie ładować.
https://4kom.pl/data/include/cms/opisy/905-oryginalny-kabel-samsung-micro-usb-bialy.jpg

1

@fajniag a żeby podłączyć pada od xboxa do pc wystarczy kabel taki jak masz przy ładowarce do telefonu

1

@fajniag po prostu zobacz jakie pady są kompatybilne z fifą.. logitechy f310 lub f710 są spoko

0

@PatrykBarcelona nie może być

6

@takisobiektos ea to ameby umysłowe i tworzą wyzwania które trzeba wykonywać w rivals więc wszyscy spadają do niższych lig żeby mieć łatwiej w efekcie czego każda liga jest kinder niespodzianką

4

@Chwytliwy no i

0

@xVENUMx a stoi na działce xD

3

@NGTRX nie ma co sobie wmawiać że Neymar nie przyjdzie.

0

@Pablopicasso27 nie wiem o którym zwiastunie mówisz ale pewnie toss a coin to your witcher

5

@Esteban_ sakiewką potrząśnij

0

@Odesseiron do gierki a nie pasterki ;x

0

@kerouac dlaczego nie

6

@kerouac jak święta to bad santa punish innocent teen, wiadomo

0

@badej60 prawie

0

@Colon nie, bo co

1

@Colon zostaw koze bo sezon musimy dokończyć

1

@LuisSalvano kto powiedział że nietrafiony

0

@Quahoo geslerowej?

0

@sidzej myślałem że sobie coś zrobiłaś, użalałem się nad sobą że to moja wina

0

@sidzej nie może być

2

@DaPi wungiel to ty szanuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?