1

@4drian0 legendary roast hand, już wkrótce z passatem w tle.

0

Kamerki samochodowe, jakie polecacie? Dobra widoczność w nocy jest ważna, kutaczany lubię się przewinąć po parkingu i rysować auta albo "częstować" się drobnymi elementami, łatwymi do zdemontowania, a nowa furka będzie i nie tania więc jest ryzyko.

0

@4drian0 ja mam ixa do monitora od kompa podłączonego a nie telewizora

1

@Mario96w nawet jej nie widziałem ;f

2

@4drian0 Superaśna, ja nie trzymam ixa pod biurkiem tylko na, wysokość żaden problem a zajmie mniej miejsca na biurku.

1

@Chaoss @culedawid mam numer vin dokumentację i wszystko, mój ojciec od niego już nie raz kupował auta i on od mojego ojca też kupował to I owo, komu ufać jak nie ojcu? ;) a przebieg nie jest nierealny bo ja swoim mercem w 4lata zrobiłem raptem 30k przebiegu, powtarzam auto wygląda jak nówka, pod maską, w środku, na zewnątrz i pod spodem.

0

@culedawid to że auto jest z 2015 nie znaczy że jest od tego czasu użytkowane ;f

0

@Chwytliwy diesel
@SeeleyBooth ten handlarz od mojego ojca też kupuję to i owo także ten ;)

0

@Chwytliwy 20k, sprowadzany niedawno, handlarz i mechanik, ojciec od niego już kilka aut brał bez zarzutu, nie łamany nie rysany numery vin wszystko jest, pod maską miód malina, żadnych deformacji, co tu dużo mówić, znalazłem rodzynka

5

@HassanMubarak straciłem Grzesia, ale niestety wrócił.

6

@HassanMubarak Grześ, nie wygłupiaj się

4

Postanowione, Passat b8 2015 1.6 tdi 120 ps, w sobotę wjeżdża na rejon.

0

Co powiecie o Opel astra 1,4 140 km 2019??

0

@SeeleyBooth nie pokażą bo wałek wyjdzie

0

@NemeZis93 znowu? ;/

14

@HassanMubarak siema, jaki nick miałeś wcześniej?

1

@Kidd no to może coś o nim napisz bo ja go nie znam

0

https://www.strawpoll.me/19070151
Które i dlaczego, krótkie uzasadnienie w komentarzu, za i przeciw

12

@Hiacynk roma też taka straszna nie była xD

0

@draxidox spalanie, komfort jazdy, awaryjność?

0

co powiecie o Volkswagen Passat B7?

12

@Colon weź się tato

1

Pytałem się ostatnio o auto, sedan, diesel, komfort jazdy, około 10 lat w przedziale 10-20tys, rozszerzam zapytanie o benzynę a przedział podbijam do 35tys.

2

@IronSanHybrid to z czego się śmiejesz że jak nie wiesz co pisze xD

1

@IronSanHybrid co tam na końcu pisze?

15

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7989949#comment-7989959

Zawrócili mnie jak już do domu jechałem, jednak się robota dla mnie znalazła, ludzie trzymajcie mnie bo nie wyczymie

16

@Suzu fast attack, bomba w oko i sweter na łeb

1

@Suzu niech no tylko zajadę na firmę

0

@Barwindg O godzinie 9 konkretniej

60

Jak zwykle, ja kilometry do pracy zrobiłem a zmiana odwołana, mnie oczywiście nikt nie raczył zawiadomić, szef będzie łamany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?