Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 legendary roast hand, już wkrótce z passatem w tle.
0
Kamerki samochodowe, jakie polecacie? Dobra widoczność w nocy jest ważna, kutaczany lubię się przewinąć po parkingu i rysować auta albo "częstować" się drobnymi elementami, łatwymi do zdemontowania, a nowa furka będzie i nie tania więc jest ryzyko.
0
@4drian0 ja mam ixa do monitora od kompa podłączonego a nie telewizora
1
@Mario96w nawet jej nie widziałem ;f
2
@4drian0 Superaśna, ja nie trzymam ixa pod biurkiem tylko na, wysokość żaden problem a zajmie mniej miejsca na biurku.
1
@Chaoss @culedawid mam numer vin dokumentację i wszystko, mój ojciec od niego już nie raz kupował auta i on od mojego ojca też kupował to I owo, komu ufać jak nie ojcu? ;) a przebieg nie jest nierealny bo ja swoim mercem w 4lata zrobiłem raptem 30k przebiegu, powtarzam auto wygląda jak nówka, pod maską, w środku, na zewnątrz i pod spodem.
0
@culedawid to że auto jest z 2015 nie znaczy że jest od tego czasu użytkowane ;f
0
@Chwytliwy diesel
@SeeleyBooth ten handlarz od mojego ojca też kupuję to i owo także ten ;)
0
@Chwytliwy 20k, sprowadzany niedawno, handlarz i mechanik, ojciec od niego już kilka aut brał bez zarzutu, nie łamany nie rysany numery vin wszystko jest, pod maską miód malina, żadnych deformacji, co tu dużo mówić, znalazłem rodzynka
5
@HassanMubarak straciłem Grzesia, ale niestety wrócił.
6
@HassanMubarak Grześ, nie wygłupiaj się
4
Postanowione, Passat b8 2015 1.6 tdi 120 ps, w sobotę wjeżdża na rejon.
0
Co powiecie o Opel astra 1,4 140 km 2019??
0
@SeeleyBooth nie pokażą bo wałek wyjdzie
0
@NemeZis93 znowu? ;/
14
@HassanMubarak siema, jaki nick miałeś wcześniej?
1
@Kidd no to może coś o nim napisz bo ja go nie znam
0
https://www.strawpoll.me/19070151
Które i dlaczego, krótkie uzasadnienie w komentarzu, za i przeciw
12
@Hiacynk roma też taka straszna nie była xD
0
@draxidox spalanie, komfort jazdy, awaryjność?
0
co powiecie o Volkswagen Passat B7?
12
@Colon weź się tato
1
Pytałem się ostatnio o auto, sedan, diesel, komfort jazdy, około 10 lat w przedziale 10-20tys, rozszerzam zapytanie o benzynę a przedział podbijam do 35tys.
2
@IronSanHybrid to z czego się śmiejesz że jak nie wiesz co pisze xD
1
@IronSanHybrid co tam na końcu pisze?
15
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7989949#comment-7989959
Zawrócili mnie jak już do domu jechałem, jednak się robota dla mnie znalazła, ludzie trzymajcie mnie bo nie wyczymie
16
@Suzu fast attack, bomba w oko i sweter na łeb
1
@Suzu niech no tylko zajadę na firmę
0
@Barwindg O godzinie 9 konkretniej
60
Jak zwykle, ja kilometry do pracy zrobiłem a zmiana odwołana, mnie oczywiście nikt nie raczył zawiadomić, szef będzie łamany.