Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Socjopata nie warto było
2
Nie wiem co mnie podkusiło.. zrobiłem kolejne paczkę z ikoną.. poprzednio litmanen..
7
@MesQueUnClub96 to są tu jakieś dziewczyny poza sidzej!?
2
@Socjopata mogę być chrzestnym
0
@Mario96w ale to nie o to się rozchodzi, ja mam w dupie te jej twerki
4
A poza tym sądzę że złota piłka musi zostać zniszczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Mario96w z nieoficjalnego źródła wiem że ponad 600 ruskich botów zagłosowało na sidzej
1
@Hushovt gaz dupnął, mieszkanie się zapadło
5
@cordoba a na kogo glosujesz bo nie wiem czy ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Chwytliwy zdjęcia swojego nie pokazywałeś więc kto wie, może i krowa
0
@kuz w przyszłym roku wygram!
1
@MesQueUnClub_87 i właśnie dlatego sidzej milczy przez cały okres głosowania
32
@BarcaInfo słuchaj Griezmann głupia sprawa, bo widzisz Neymar wraca więc pakuj walizę
0
Słowem podsumowania zmagań o prestiżowe trofeum pragnę powiedzieć że sidzej kocha zwierzęta i pragnie pokoju na świecie.
0
@8Iniestazo8 przez cb wyobraziłem sobie muchę założoną na dupe xD
2
@LuisSalvano ruskie boty od początku wjechały na pełnej, stawiajcie pitos na sidzej
0
@LuisSalvano a morał z tej bajki jest jaki?
2
@LuisSalvano zmarnowałeś cenne minuty mojego życia
0
@cuttersomething próbowałem w 18 skończyć angielską ligę jak już było grubo po premierze 19, brakowało 1 zespołu, do dzisiaj nie skończyłem ^^
1
@baczmus kolega też by chciał zobaczyć
0
@cuttersomething xd
0
Zawsze w manu wierzyłem
0
Komentarz usunięty
1
@AmigoBlancos
1.Arnold
2.kimmich
1.Robertson
2. Alba
11
@Elosek popytaj w więzieniu, tam sami niewinni
0
@TheNekro94 za "wołaj panią" xD
0
@bartoszekkk o zielone
7
@Adamski69 zacznij się coś w końcu udzielać, 4k w 2k dni? Popatrz na takiego @Chwytliwy, ten to bierze czynny udział w życiu tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NeroTFP ciekawe kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@czosnekfcb ja publicznie nie zaprzeczam