0

@Socjopata nie warto było

2

Nie wiem co mnie podkusiło.. zrobiłem kolejne paczkę z ikoną.. poprzednio litmanen..

7

@MesQueUnClub96 to są tu jakieś dziewczyny poza sidzej!?

2

@Socjopata mogę być chrzestnym

0

@Mario96w ale to nie o to się rozchodzi, ja mam w dupie te jej twerki

4

A poza tym sądzę że złota piłka musi zostać zniszczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Mario96w z nieoficjalnego źródła wiem że ponad 600 ruskich botów zagłosowało na sidzej

1

@Hushovt gaz dupnął, mieszkanie się zapadło

5

@cordoba a na kogo glosujesz bo nie wiem czy ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Chwytliwy zdjęcia swojego nie pokazywałeś więc kto wie, może i krowa

0

@kuz w przyszłym roku wygram!

1

@MesQueUnClub_87 i właśnie dlatego sidzej milczy przez cały okres głosowania

32

@BarcaInfo słuchaj Griezmann głupia sprawa, bo widzisz Neymar wraca więc pakuj walizę

0

Słowem podsumowania zmagań o prestiżowe trofeum pragnę powiedzieć że sidzej kocha zwierzęta i pragnie pokoju na świecie.

0

@8Iniestazo8 przez cb wyobraziłem sobie muchę założoną na dupe xD

2

@LuisSalvano ruskie boty od początku wjechały na pełnej, stawiajcie pitos na sidzej

0

@LuisSalvano a morał z tej bajki jest jaki?

2

@LuisSalvano zmarnowałeś cenne minuty mojego życia

0

@cuttersomething próbowałem w 18 skończyć angielską ligę jak już było grubo po premierze 19, brakowało 1 zespołu, do dzisiaj nie skończyłem ^^

1

@baczmus kolega też by chciał zobaczyć

0

0

Zawsze w manu wierzyłem

0

Komentarz usunięty

1

@AmigoBlancos
1.Arnold
2.kimmich

1.Robertson
2. Alba

11

@Elosek popytaj w więzieniu, tam sami niewinni

0

@TheNekro94 za "wołaj panią" xD

0

@bartoszekkk o zielone

7

@Adamski69 zacznij się coś w końcu udzielać, 4k w 2k dni? Popatrz na takiego @Chwytliwy, ten to bierze czynny udział w życiu tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NeroTFP ciekawe kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@czosnekfcb ja publicznie nie zaprzeczam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?