Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk koniec z biedrą, od dzisiaj tylko żabka
10
@Janiama Chryste panie a ten dalej xD
0
Hala Messi!!!!!!
0
@xVENUMx nie pamiętam ile kosztowały ale hyper x cloudy spoko
4
@Adamski69 a gdzie van Dyck i Mbappet
0
uff, kamień z serca
https://www.facebook.com/Godlewska.TV/photos/a.2289950007934932/2390442711218994/?type=3
1
@JohnA do mnie do bloku na 6 piętro też przyszli
2
Komentarz usunięty
0
@Suzu 101 dalmatynczykow czy jakoś tak, już nie pamiętam nazwy xD no i pies vs kot z wyspygier
13
@chudym nieeeee
A tak właściwie to kim jesteś?
4
@Encore nie ma beniza
3
@BarcaInfo elektoracie sidzej.. szable w dłoń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Coutinho007 po edycji każdy cwany
4
@barcelonaLM na mnie też niewdzięcznicy nie głosowali, za moją krwawicę
0
@Coutinho007 jakiego
2
@Odesseiron albo ekspresówką, znaczy rzeką
1
@Odesseiron to może chociaż po ljanie
9
@BarcaInfo a tą brodę to sobie przykleił czy co
0
De Jong będzie w 11 roku czy nie? Jak nie to anulujemy.
0
@Avada Kedavra ehh większego burdelu jak w tej waszej mafii to nie widziałem, jakbym się mógł cofnąć w czasie to bym nie przyszedł, tylko KWA
3
@l0Messini 3 słowa: kółko wzajemnej adoracji, aplikacje składacie w naszym biurze pod ciechocinkiem
7
@IronSanHybrid opowie opowie, i Andrzeja oznaczy
3
5 na @sidzej żeby jej głupio było, 3 na @Socjopata bo mu kupon zepsułem i 1 na @Danny Gaucho bo oddaje swoje głosy na sidzej, pozdrawiam.
0
@Avada Kedavra de jong
2
@Barwindg jak to co, naszą zp będzie można anulować
0
@Chwytliwy i tak by nie wygrał, zasady przyznawania zp można rozbić o kant tyłka, konkurs medialności i kolesiostwo, do zaorania
1
@Chwytliwy lewy nie ma żadnych szans na zp, nie w bayernie
0
No i weź sobie teraz człowieku przypomnij na jaki e mail masz konto ;c, w panelu ci to nie pisze, możesz tylko zmienić na nowy co się wiąże z dezaktywacją konta, a znając życie aktywowali by już po głosowaniu
1
@Danny Gaucho więc jak przystało na prawdziwego polaka rodaka, dobrowolnie oddaj swoje głosy na sidzej
3
@Socjopata no normalnie, jak na orliku