Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos kim jesteś i skąd masz mój adres?
1
@Socjopata żeby się wykręcić, nie pchaj się, w tym roku będziesz 2
2
@sidzej jej program wyborczy jest najlepszy, by żyło się lepiej - nie ma lepszego kandydata na to stanowisko. No i co najważniejsze ma kota.
0
@adusd2001 chyba darude sandstorm
1
@BarcaInfo a Leo mu mówi to co w filmie "nic śmiesznego" pazura mówi przez telefon przy tej dziuni
0
@Volk oni już swoje wygrali, starczy im
0
Trzeba uspokoić grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Ja od zawsze w nich wierzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@ousmanedembele11 ale ja tylko żartowałem z tym paleniem wrotek gdzie indziej
0
@Dawid66 a nie wolisz 2zl do flaszki dozbierać?
2
@koksik2700 niech pali wrotki gdzie indziej
0
@mich_l a to ci zagwozdka
0
Najgorszy jest styl, bo nawet jak jest zwycięstwo ale nie ma stylu to jest źle, bardzo źle.
8
@IAmBackCules wszystkich
0
@IAmBackCules to po ile są mieszkania w Rzeszowie?
1
@Socjopata somsiad taki oczytany, no nie posądzałem
1
@Barca_Big_Moment ale to już było.. I nie wróci więcej..
0
@juliacicha moderacja nie wybacza i nie zapomina.
2
@Vaven ona ma mu mózg uciskać
0
@viscajasiek kiedyś to robił 5 w 9, słabiak
1
@olejtm zbija cene przed latem
0
@DaPi pewnie dostałeś kupon od kamqixa
0
@NaFazieHitman chwilę wcześniej dostałem smsa że siorka z drogi wypadła i jest w szpitalu
0
Ehh.. jak żyć?
https://zapodaj.net/312852369e10d.jpg.html
0
@jeyx77x potem czy teraz jeden pies, ban to ban
1
@8Iniestazo8 piłka zdobyta to już się starać nie musi ^^
0
@IronSanHybrid a miała taki potencjał.. to musiało jej odwalić
4
@Avada Kedavra sidzej celowo dostanie bana na wybory zp, socjo stawiaj hajsiwo
1
@krzysiek-fcb-17 jest do tego demo?
PS. Nie ma supry ani eclipse, gniot.
2
@Chwytliwy litości, taniej by Cię wyszło w sex shopie