0

@AmigoBlancos kim jesteś i skąd masz mój adres?

1

@Socjopata żeby się wykręcić, nie pchaj się, w tym roku będziesz 2

2

@sidzej jej program wyborczy jest najlepszy, by żyło się lepiej - nie ma lepszego kandydata na to stanowisko. No i co najważniejsze ma kota.

0

@adusd2001 chyba darude sandstorm

1

@BarcaInfo a Leo mu mówi to co w filmie "nic śmiesznego" pazura mówi przez telefon przy tej dziuni

0

@Volk oni już swoje wygrali, starczy im

0

Trzeba uspokoić grę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Ja od zawsze w nich wierzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@ousmanedembele11 ale ja tylko żartowałem z tym paleniem wrotek gdzie indziej

0

@Dawid66 a nie wolisz 2zl do flaszki dozbierać?

2

@koksik2700 niech pali wrotki gdzie indziej

0

@mich_l a to ci zagwozdka

0

Najgorszy jest styl, bo nawet jak jest zwycięstwo ale nie ma stylu to jest źle, bardzo źle.

8

@IAmBackCules wszystkich

0

@IAmBackCules to po ile są mieszkania w Rzeszowie?

1

@Socjopata somsiad taki oczytany, no nie posądzałem

1

@Barca_Big_Moment ale to już było.. I nie wróci więcej..

0

@juliacicha moderacja nie wybacza i nie zapomina.

2

@Vaven ona ma mu mózg uciskać

0

@viscajasiek kiedyś to robił 5 w 9, słabiak

1

@olejtm zbija cene przed latem

0

@DaPi pewnie dostałeś kupon od kamqixa

0

@NaFazieHitman chwilę wcześniej dostałem smsa że siorka z drogi wypadła i jest w szpitalu

0

0

@jeyx77x potem czy teraz jeden pies, ban to ban

1

@8Iniestazo8 piłka zdobyta to już się starać nie musi ^^

0

@IronSanHybrid a miała taki potencjał.. to musiało jej odwalić

4

@Avada Kedavra sidzej celowo dostanie bana na wybory zp, socjo stawiaj hajsiwo

1

@krzysiek-fcb-17 jest do tego demo?
PS. Nie ma supry ani eclipse, gniot.

2

@Chwytliwy litości, taniej by Cię wyszło w sex shopie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?