Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytliwy nie pozostaje ci nic innego jak obrać azymut na monopolowy
0
@Sajonara ta z kinder jajka xD
1
@NeroTFP nie wiem czy jest się z czego cieszyć
1
@xArabx a szkoda kurłła gadać, szkoda strzempić ryja
1
@Konias4318 przecież jak wchodzisz do futa to masz kilka ekranów ładowania które przewijasz gałką i jak byk ci na nich pisze do kiedy
0
@Sznejk guardiole będziesz miał ze swapów z ferdinandem
7
@gorgota jeszcze mnie trzęsie
34
@sebasek99 polska nawet 0 nie ma, hańba
6
@Chwytliwy że też rage quita nie zrobili
1
@tomcias10 jak się gra wtedy kiedy się ma ochotę to ma się ujowy skład
0
@Rewolucja123 co za drań
0
@Transu96 nie, jednak to tutaj ktoś wrzucił i oskarżał stathama o straszenie ludzi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 to trzeba dryblasa a nie takiego pizdryka ze sklepu
1
@tadzik447 panie z czym do ludzi, patykiem bym nie tknął
1
@Colon ja mimo wszystko jednak zostanę przy końcówkach
0
@AmigoBlancos nie rób tego zostań przy 19 a najlepiej cofnij się do 18
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SeeleyBooth chodź somsiad, mam redsa malinowego, razem damy radę
0
@Chwytliwy na pc
0
Co się typ odpalił na Polsat news ;x
0
@xArabx a tak wgl to wyszło demo do tego nfsa?
1
@Kamiloza91 mecz będzie przechodzony, zagrany na stojąco, stawiajcie domy
0
@Trexas co poprawić? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sajonara jestem guru z obozu bractwa, niech śniący cię poprowadzi synu niedoli.
21
@Sajonara no co, odruchowo pokazałem
1
@Chaoss weź się najpierw zapoznaj z sytuacją, gdzie byli i co robili zamiast pisać głupoty.
0
@Colon może tej z lewej
2
@IronSanHybrid kurłła, inaczej zapamiętałem to rko, czasy się zmieniają