1

@IronSanHybrid dobra ta Apolonia? Somsiad kolegi pyta

0

@kamzar kazali mu ^^

1

@FafitFCB myślałem że kolejna bombowa pułapka na kreta od somsiada

0

@Colon on shit, here we go again albo ale urwał

0

@vota do podbicia ratingu w sbc jak najbardziej

2

@jedrek7000 gdyby tak było to by nie miał tylu goli z wolnych ;P

3

@PrinceDamon la rambla

0

@Grzesior667 jak to na silverze, same ekrany i walkouty w tym de gea, ale w pickach cappa

0

0

Niezłe totw, dobrze że grałem tylko do silvera 1, jest szansa na bangera

0

@ViscaBarca123 w czym rzecz

3

@Kapitan hawk po materiale od stathama i przeczytaniu pierwszych słów twojego postu myślałem że kolejny z opcji madryckiej złapany

2

@lucas/catalan dupcing

1

@lucas/catalan wstyd, nie pokazuj się więcej na dzielni

1

@Chwytliwy lepiej 9000 dryblasów niż 20000 pizdryków

0

@Chwytliwy jak ty zza granicy

2

@IronSanHybrid to chyba ta od anala z ph

0

@Maniek9444 w fifie ramos w realu pique

0

@Chwytliwy o proszę, a na spam chyba się znajdzie paragraf

0

@hefaj6 a u nas po ludziach od razu krowami nabiertala

7

@kenneth99 mam nadzieję że będzie wywiadzik, chętnie posłucham co ten orzeł z Polski ma do powiedzenia

4

@draxidox u kogo?

0

@xVENUMx potwierdzam
, huehuehue

0

@tadzik447 wypraszam sobie, uciułałem za barierą nie małą fortunkę

0

@Danny Gaucho tylko skąd wezmę rodzinę ;/

0

@tadzik447 tylko grzybicę

1

@xVENUMx jakby po starszym bracie dostał..

4

Komentarz usunięty

2

@Rewolucja123 to pies somsiada też pyta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?