5

@MikusBarca trzymaj do maja na totsy

0

@Danny Gaucho Lucio, mój ulubieny Śo z Brazil

0

@Grzesior667 somsiad na telefonie

0


4:20 z twarzy faktycznie Pudzian
24:55 ta jak się odpaliła xD

2

@IronSanHybrid ale by zrobił motorówkę

2

@IronSanHybrid tyle zielonych przepadło

3

@Grzesior667 hue hue

0

@Chwytliwy zobaczymy w lecie xD

0

@Chwytliwy owszem Neymar

0

@Keenone ale nie w ut ;)

1

@Chwytliwy ta bela? xD

0

@Hubert102 4-3-1-2

5

@Grzesior667 te wszystkie uroczystości są pretekstem żeby wziąć kasę

2

@kenneth99 Neymar-Mbappe-Sancho marzenie

3

@kewin Neymar przyjdzie, tylko nie wiem jeszcze kiedy

0

@TheNekro94 dobrze że nie media markt

0

@Barca_Big_Moment avermedia?

4

@itmustbejoke Dziwnie piszesz Suarez

1

@BlauGrana1404 iskde, przegrywy

1

@Danny Gaucho za dużo smogu jest w tej drużynie, tu potrzeba oddechu

1

@Invincible ehh..

0

@ArdoFCB nie ma kabla to stary nie ma jak uciąć

0

@piotr_styk jaką ikonę bierzesz ze swapow

0

@Grzesior667 a weź mnie pan nic nie mów, nie warto było, nie warto było zrobić nic

1

@Grzesior667 bukaku

10

@Chwytliwy spokojnie, trzymam go

1

@Esteban_ jak na jakimś prawilnym privie to why not

0

@JohnA ani jednej

0

@krzychu1526 i znowu ktoś umrze

0

@Janiama wszystkie pieniążki na olympiakos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?