Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon sam jestem ciekaw czy są takie okulary dla "kretów", weź tu nurkuj z -8 bez okularów
0
@4drian0 jak malinowego to tak
2
@FafitFCB siki, szczyny, trutka
0
@Colon a jaką masz wadę wzroku?
1
@Chwytliwy sam sobie przeczysz xd
7
@Chwytliwy "tu nie trafiają cieniasy" xD dobre dobre, masz coś jeszcze?
1
@Socjopata myślałem że wyciągnie same koła ^^
1
@Janiama ale ramos grał na po ;p
7
@Jakchcesz wgl skasujmy konta
0
@Janiama cannavaro za carvajala? I mimo wszystko xabi?
8
@barcelonaLM ah shit, here we go again
2
@VamosRakieta kiedyś się do orków strzelało.. ach kiedyś to było
2
@Katalonbar polak nie zapomina, czekam za garażami
6
@VamosRakieta ćwiczyłem strzelanie do celu
21
@Katalonbar sam siebie ripostujesz?
0
@kamilop na gwiazdkę?
3
@PJ777 mnie kosztowała pada bo się poszedłem odstresować w fut champions po meczu
7
@masq ja witam po robótkach ręcznych
1
@Socjopata co nie, nie bądź miękka faja, to tylko 1656 stron i wychodzą 3 tygodniowo xD
0
@Konias4318 nie robiłem, tydzień temu wbiłem 30lv i mam wywalone jajca
0
@Socjopata no to broly i cooler czeka, a tu mam coś co ci zrobi dobrze
https://www.dragonball-multiverse.com/pl/chapters.html
0
@Konias4318 uwierz mi że jesus i lucas się sprawdzają 1000x lepiej od zahy, już lepiej weź tolisso pod hybrydę albo vazqueza na zmianę
1
@Konias4318 nie bierz zahy, to mój 3 błąd niewybaczalny po hulku i kupieniu fify 20
0
@Socjopata w db super nie podoba mi się nic, od kreski po historię, ale oglądam z sentymentu ;f
1
@Teletubis jak całe to plejowskie plemię
0
Fifa 20
https://www.strawpoll.me/18890864
0
@kamiVeB o so chodzi
1
@kuz hue hue hue
0
@Kamiloza91 te dwa, za resztę nie ręczę
0
@Kamiloza91 na luzie