0

@Colon sam jestem ciekaw czy są takie okulary dla "kretów", weź tu nurkuj z -8 bez okularów

0

@4drian0 jak malinowego to tak

2

@FafitFCB siki, szczyny, trutka

0

@Colon a jaką masz wadę wzroku?

1

@Chwytliwy sam sobie przeczysz xd

7

@Chwytliwy "tu nie trafiają cieniasy" xD dobre dobre, masz coś jeszcze?

1

@Socjopata myślałem że wyciągnie same koła ^^

1

@Janiama ale ramos grał na po ;p

7

@Jakchcesz wgl skasujmy konta

0

@Janiama cannavaro za carvajala? I mimo wszystko xabi?

8

@barcelonaLM ah shit, here we go again

2

@VamosRakieta kiedyś się do orków strzelało.. ach kiedyś to było

2

@Katalonbar polak nie zapomina, czekam za garażami

6

@VamosRakieta ćwiczyłem strzelanie do celu

21

@Katalonbar sam siebie ripostujesz?

0

@kamilop na gwiazdkę?

3

@PJ777 mnie kosztowała pada bo się poszedłem odstresować w fut champions po meczu

7

@masq ja witam po robótkach ręcznych

1

@Socjopata co nie, nie bądź miękka faja, to tylko 1656 stron i wychodzą 3 tygodniowo xD

0

@Konias4318 nie robiłem, tydzień temu wbiłem 30lv i mam wywalone jajca

0

@Socjopata no to broly i cooler czeka, a tu mam coś co ci zrobi dobrze
https://www.dragonball-multiverse.com/pl/chapters.html

0

@Konias4318 uwierz mi że jesus i lucas się sprawdzają 1000x lepiej od zahy, już lepiej weź tolisso pod hybrydę albo vazqueza na zmianę

1

@Konias4318 nie bierz zahy, to mój 3 błąd niewybaczalny po hulku i kupieniu fify 20

0

@Socjopata w db super nie podoba mi się nic, od kreski po historię, ale oglądam z sentymentu ;f

1

@Teletubis jak całe to plejowskie plemię

0

0

@kamiVeB o so chodzi

1

@kuz hue hue hue

0

@Kamiloza91 te dwa, za resztę nie ręczę

0

@Kamiloza91 na luzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?