Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Goh im dłużej gram tym bardziej się zniechęcam do drogby, tempo i drybling są zbyt ważne, rio wchodzi z pepem
1
@Rewolucja123 a co, wywaliła na wierzch wymiona?
1
@Kapitan hawk szlifiereczka akumulatorowa w bagażniku zawsze w razie w
2
@Kapitan hawk no nie uwierzysz idę na chatę a tam siatkarz z serbii co w polsce gra, stoi pod blokiem i się patrzy na mnie jak podchodzę, ja myślę że to jakiś bezdomny więc się dopytuje a ty do kogo, okazało się że domofon nie działa i nie mógł wejść a ja też kluczy nie miałem, haha co za historia
2
@SeeleyBooth nie obiecuj nie obiecuj
4
@krzychu1526 ja nawet pada nowego kupiłem bo myślałem że stary już zdechł i niespodzianka, 250zl psu pod ogon
0
@Danny Gaucho 36? Strasznie wcześnie skończył
4
@krzychu1526 jedyna prawilna Oriana
4
@krzychu1526 no to ściągaj pory bejbe, z tej strony parka z twojego avka
1
@Socjopata daj pan spokój, jeszcze mnie trzęsie po tym fut champions..
5
@blue_shark ciekawe dlaczego.. ano tak..
9.4 Użytkownika z odpowiedzialności względem Regulaminu nie zwalnia żadna forma cenzury słów uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy też w jakikolwiek inny sposób łamiących zasady umieszczone w punkcie 9.3. Zastąpienie części słowa gwiazdkami, kropkami, spacjami czy też innymi znakami nie zmienia faktu, iż może ono podlegać moderacji.
1
@Grzesior667 jeszcze tylko toty muszę trafić w końcu i można umierać
3
@4drian0 patrzcie somsiady jak to się robi
Fifa 18
https://zapodaj.net/90ef1b61f2ba5.jpg.html
https://zapodaj.net/3377aa9487e0b.jpg.html
Fifa 19
https://zapodaj.net/9535610cd2f09.jpg.html
A było tego więcej xD
14
Otwieram paczki za squad battles a tam..
https://zapodaj.net/93d65e49581b7.jpg.html
2x w mojej fifowskiej karierze trafiam tego typu kartę i jest to dokładnie ta sama karta co trafiłem poprzednio w fifie 18 ;D
0
Salah na vice ;D
1
Odpaliłem sobie na telefonie ten turniej fify żeby jakieś paczki do uta dostać.. po kilku h patrzę i są 2 komunikaty o nagrodach.. pierwsza paczka tifo.. druga paczka strojów.. pograne xD
0
@IronSanHybrid a co to takiego
0
liczę na jakieś 3-3 przy udziale salaha, sterlinga i aguero co by fantasy uratować ;ff
1
@4drian0 udanego wypoczynku
1
@SkN mi wystarczy twoja absencja ;*
2
@FDJ a morał z tego jest taki..?
0
@SeeleyBooth co bieda, co bieda, rarytas w kolonii zakrapiany ryżowką
https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Gorzki_chleb
3
@SkN nie wiem kto napisał wierszyk ale faktycznie kółko, a to że zeedytowałeś tego leszcza nic ci nie da ;x
0
@damianex10 fifke byś se obejrzał
1
@SkN nie interesuj się
1
@SeeleyBooth chleb
0
@Gomess na zmywak go conajwyżej możemy wziąć
0
@TheNekro94 wątpię by miał jeszcze 15 strzelić z wolnych, młodzieniaszkiem to on nie jest
1
@Socjopata A w fifie jaki dobry
0
@SeeleyBooth my dawno sobie zdaliśmy sprawę tylko zarząd warzywo