1

@Goh im dłużej gram tym bardziej się zniechęcam do drogby, tempo i drybling są zbyt ważne, rio wchodzi z pepem

1

@Rewolucja123 a co, wywaliła na wierzch wymiona?

1

@Kapitan hawk szlifiereczka akumulatorowa w bagażniku zawsze w razie w

2

@Kapitan hawk no nie uwierzysz idę na chatę a tam siatkarz z serbii co w polsce gra, stoi pod blokiem i się patrzy na mnie jak podchodzę, ja myślę że to jakiś bezdomny więc się dopytuje a ty do kogo, okazało się że domofon nie działa i nie mógł wejść a ja też kluczy nie miałem, haha co za historia

2

@SeeleyBooth nie obiecuj nie obiecuj

4

@krzychu1526 ja nawet pada nowego kupiłem bo myślałem że stary już zdechł i niespodzianka, 250zl psu pod ogon

0

@Danny Gaucho 36? Strasznie wcześnie skończył

4

@krzychu1526 jedyna prawilna Oriana


4

@krzychu1526 no to ściągaj pory bejbe, z tej strony parka z twojego avka

1

@Socjopata daj pan spokój, jeszcze mnie trzęsie po tym fut champions..

5

@blue_shark ciekawe dlaczego.. ano tak..
9.4 Użytkownika z odpowiedzialności względem Regulaminu nie zwalnia żadna forma cenzury słów uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy też w jakikolwiek inny sposób łamiących zasady umieszczone w punkcie 9.3. Zastąpienie części słowa gwiazdkami, kropkami, spacjami czy też innymi znakami nie zmienia faktu, iż może ono podlegać moderacji.

1

@Grzesior667 jeszcze tylko toty muszę trafić w końcu i można umierać

3

14

Otwieram paczki za squad battles a tam..
https://zapodaj.net/93d65e49581b7.jpg.html
2x w mojej fifowskiej karierze trafiam tego typu kartę i jest to dokładnie ta sama karta co trafiłem poprzednio w fifie 18 ;D

0

Salah na vice ;D

1

Odpaliłem sobie na telefonie ten turniej fify żeby jakieś paczki do uta dostać.. po kilku h patrzę i są 2 komunikaty o nagrodach.. pierwsza paczka tifo.. druga paczka strojów.. pograne xD

0

@IronSanHybrid a co to takiego

0

liczę na jakieś 3-3 przy udziale salaha, sterlinga i aguero co by fantasy uratować ;ff

1

@4drian0 udanego wypoczynku

1

@SkN mi wystarczy twoja absencja ;*

2

@FDJ a morał z tego jest taki..?

0

@SeeleyBooth co bieda, co bieda, rarytas w kolonii zakrapiany ryżowką
https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Gorzki_chleb

3

@SkN nie wiem kto napisał wierszyk ale faktycznie kółko, a to że zeedytowałeś tego leszcza nic ci nie da ;x

0

@damianex10 fifke byś se obejrzał

1

@SkN nie interesuj się

1

@SeeleyBooth chleb

0

@Gomess na zmywak go conajwyżej możemy wziąć

0

@TheNekro94 wątpię by miał jeszcze 15 strzelić z wolnych, młodzieniaszkiem to on nie jest

1

@Socjopata A w fifie jaki dobry

0

@SeeleyBooth my dawno sobie zdaliśmy sprawę tylko zarząd warzywo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?