0

@Kamiloza91 te dwa, za resztę nie ręczę

0

@Kamiloza91 na luzie

0

@Socjopata to taki ktoś, kto chciał nie chciał zawsze się zesrywa metr przed kiblem

0

@Grzesior667 nowy pad był a sztuczki i tak raz wchodziły a raz nie

3

@Grzesior667 to przez tą aktualizację

16

@Dziki15 z psychopatą nie, ale za to z @Socjopata tak

3

@kenneth99 a ja zabiłem pada wczoraj

0

@ReBorN ta, możesz nawet squad battles grać

2

@IronSanHybrid chodź somsiad, ja Cię wylecze

18

@Socjopata no weź

0

@Chwytliwy no ta co nudesy tu wszyscy chcieli xD

0

@Chwytliwy Paulina była lepsza

3

@sensej hmm.. duh

4

@Danny Gaucho dlaczego na grafice czarni wyzywają czarnych? ;f

3

@Vahn po co udawać jak można naprawdę

7

@Douglasinho alena to kolejny z gatunku denisosuarezowych

0

@gorgota not today my friend

0

@MesQueUnClub_87 nie, Lambert

5

Ależ wieje.. zaraza..

7

@Isso89 9:33 a bateria już tylko 74%, zaczyna się robić gorąco

77

@sidzej ten słońce, tamten kochana, co jest kurde

16

Son to jest taki dobry że sam rękę dla komarów wystawia

5

@SemiYT de ligt

3

Zdelegalizować cały ten tottenham

0

@tadzik447 dokładnie

1

@kubix05 u babci to landrynki, miętowe dla siebie i owocowe dla mnie xD

9

@Chwytliwy 2:0? no to faktycznie na deskach

22

Fota złoto xD "tutaj trzeba mieć"

0

Wszystko się zepsuło, nie było nas słychać.

0

Wiadomość od Valverde


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?