Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Rewolucja123 My nie potrzebujemy 9 tylko skrzydłowych, Neymar i Sancho marzenie na przyszłe okienko.
0
@Nolife1899 brugge zmiecie psg z powierzchni, stawiaj gruby pitos
0
@Criss18Barca myślałem że kolejny a to ten stary, rozczarowanie
1
@Colon dałbym jej pożonglować swoimi piłkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@betonito nie sprzedawali chusteczek ale były za to orzeszki ziemne
2
@Trojanek23 podważanie decyzji moderacji? Zaraz znajdziemy paragraf
6
@KamQiX premki nie mają i się potem dziwią
4
@edu owszem, zbysiu już wyszedł i aktualnie łapie pedofilów oraz poskramia pisowskie plemię
15
Nie no tak być nie będzie, odpalam fifke i sprzedaje darmozjadów
2
@sidzej "Barca napiwno wygra jeszcze LM, tylko nie wiem jeszcze kiedy"
0
@Maximus2 za recydywe perm
0
Alba kontuzja czy genialna myśl taktyczna?
0
@Camel_46 no hejka przystojny kawalerze
1
@itmustbejoke Guardiola, za stary by grać więc siedział by na ławce i podpowiadał valdkowi
0
@marcin000019 Barca przegra 2 bramkami
2
@Mario96w tak było, możesz mi zaufać
0
@Bruttal O mięsko
0
@Reiv111 a jaki % Na ulepszenie ma kowal na tym privie?
2
@Janiama nic do cb nie mam ale znowu jesteś w epicentrum gównoburzy ;d
PS. Cytując moją była nauczycielkę.. nie interesuje mnie kto zaczął
4
@Grubson06 a ty byś odszedł jakbyś kasował taki pitos?
3
@FCMichalo szaman Umtitiego obłożył liśćmi i wyszło szybciej
1
@IronSanHybrid ja nie mam takich problemów
3
@Janiama ah shit, here we go again
3
@S___s normalnie to chleba z masłem sobie zrób na zapas
0
@DonMatteo901 i z buta do sądu stonoge o te same wykroczenia drogowe
0
@bixmix Lipsk ich ogra jak przedszkolaków
0
@ArterkHD Barca przegra różnicą 2 bramek
3
@IAmBackCules oczywiście że im zatykam oczy
2
@Esteban_ la bokka de la cokka
6
@kerouac trzeba mi było mówić przed laty a nie teraz