Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore @Roksa a nie ta?
2
@karlu105 nie mam instagrama
1
@SHIBA jutro bo robię na 2 zmianę
1
@Chwytliwy wungla nie ma ale za to jest kot
0
@SHIBA dobra, biere
0
@Commando kot w kagańcu w budzie obok psa
1
@Commando grunt że będziemy mieć kota
1
@Commando tak, w czerwcu ślub
0
@Commando żeby nikt nie zapomniał aby głosować na sidzej
0
@jareksk100 idź mie stond
1
@IAmBackCules była nawet przeróbka z tą laską co dostała złotą piłkę i się jej typ pytał czy umie twerka, nie chwaląc się byłem w tej przeróbce xD
https://streamable.com/bv3lo
3
@LuisSalvano a co mnie to obchodzi czy dotrzyma, ma wygrać i ma jej być głupio xd
0
@ViscaBarca123 musisz zrezygnować na miesiąc xD
2
Przypominam, każdy może zgłosić tylko 1 nominacje do złotej piłki, wszyscy którzy wymienili więcej niż jednego użytkownika - tylko 1 nick który wymieniliście będzie brany pod uwagę.
PS. Pamiętajcie na kogo głosować, team sidzej
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6875545
0
@Socjopata zobaczymy wieczorem
0
@Kamiloza91 manu wygra 2 bramkami
Arsenal obie strzela
Sevilla na 0 z tyłu
16
@Adamski69 w sumie już trochę zarosłem..
1
@Socjopata jak on mnie osłabi a nie wzmocni xD najwyżej linka dla Villi zrobi
1
@Socjopata żeby tego było mało to w tym roku nie będzie sbc o ikony żeby tego placka przepalić
1
@Socjopata wszystko przez tych nierobów jupiterów
1
@Socjopata https://zapodaj.net/2bd03086356b1.jpg.html
Będę płakał
0
@Socjopata omg, nie warto było
2
Dobra robię icon upgrade, już nie ma odwrotu, będzie boleć coś czuję ;f
3
@Avada Kedavra 15 najczęściej pojawiających się przechodzi dalej
1
@Socjopata nie pękaj, jedną wcisną
0
@Socjopata nie no co ty, 2x bym ci tak nie zrobił
Manu wygrana 2 bramkami
arsenal obie strzelą
sevilla na 0 z tyłu
0
@Socjopata ehh.. widzę że będę cię musiał wspomóc jakimiś pewniaczkami
1
@Socjopata a to na gwiazdkę
0
@NeroTFP jedyna rozsądna opcja w przypadku bana sidzej
0
@Socjopata tylko bana nie dostań bo nici z 2 miejsca xD a jest szansa że kociara się będzie chciała wyoutować a wtedy wskakujesz z buta na pierwsze