0

@Jakchcesz obrzydliwe

0

Dobra idę spać, róbcie screeny jak coś.

0

@LuisSalvano napiwno dla 10 typa będą robić dogrywkę bo im 2 do 15 brakuje xd prędzej jeszcze bardziej zawężą grono

PS. Gdy to zliczałem miałem przed oczami setki zielonych, niestety, zawiedliście mnie.

1

@4drian0 @Korwin pogromca lewaków istota prawdziwa, nominowana, niestety dziwnym zbiegiem okoliczności progu wyborczego nie osiągnęła

0

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7959261
Aktualizacja, wychodzi na to że wchodzi 13 typa

@BarcaInfo 30 *
@student97r 3 *
@MarioVeB! 3 *
@Kapitan hawk 2
@SHIBA 49 *
@Colon 5 *
@Danew 1
@Don-Corleone 3 *
@Janiama 6 *
@Korwin pogromca lewaków 1
@LuisSalvano 7 *
@pax 2
@Forza_Juve 2
@Vahn 1
@Konias4318 1
@Cochise 4 *
@Mike3554 1
@Socjopata 5 *
@sidzej 9 *
@Kajtek77 3 *
@Bartek22 2
@tadzik447 1
@constantine16 1
@Encore 1
@KamQiX 2
@Coutinho007 2
@Lamora 1
@Lola120 1
@gorgota 1
@cosinus90 2
@Danny Gaucho 7 *
@Douglasinho 1
@IronSanHybrid 1
@IAmBackCules 1
@damianex10 1
@Colon 2
@Rewolucja123 1
@LeoMessi 1
@Transu96 1
@kerouac 1
@VamosRakieta 1
@Esteban 2
@kubix05 2
@Ratamahatta 1
@Chwytliwy 1

1

@Grzesior667 nienawidzę ludzi, tak o

0

@BarcaInfo a Jezus Maria, prawie ci zielonego dałem, na szczęście się w porę opamiętałem

0

@JimMorrisonFCB ale że co

6

@LuisSalvano jak wy obaj z rowerka spadniecie i nici z zp xD

0

@Colon pewnie serwery nie wyrabiają i dyskusja muli przy wczytywaniu ^^

1

@4drian0 jak sidzej nie wygra to anuluję tą całą zp

1

@JimMorrisonFCB zanim rozwinąłem link pomyślałem sobie właśnie ten tekst z tytułu, nie ściemniam xD

0

@Esteban_ po szybkości przeleciałem wzrokiem, ewidentnie coś się odkleiło

2

Dokładam cegiełkę, pozdrawiam rodziców i @Socjopata

1

Kurłła, ale się wylało, 200+ odpowiedzi
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7960354#comment-7960354
Miałem iść spać ale rano może już nic z tego nie być ;c

14

@Janiama jakim pstryczkiem? wszystkie trolle nominowały Ciebie, Mario i salvano dla beki a nie za zasługi xD

0

@4drian0 nie ważne jak wyglada, ważne jak chodzi

0

@4drian0 Xbox The best

5

wczoraj rozpacz z powodu litmanena, a dzisiaj radość z syna marnotrawnego ;D
https://zapodaj.net/4c1085b8081ff.jpg.html

0

@VEB! Barca! w końcu coś pokopie

0

@SylwekFCB jeszcze nie wszystko stracone, przez 15 minut możesz zedytować xD

0

@SylwekFCB tak głos zmarnować..

0

@Gaucho https://www.fcbarca.com/92332-zlota-pilka-fcbarcacom-nominacje.html
możesz nominować tylko 1 osobę, jeśli wymienisz x osób, to pod uwagę brana jest tylko ta pierwsza która wymieniłeś.

3

@SylwekFCB głosuj na @sidzej jeśli chcesz się wkręcić do wpływowej kasty ramblowskiej

2

@Commando kampania się sprawdza, ale na pełnej wchodzimy dopiero w decydującej fazie

0

@Chwytliwy bo nikt cię nie podał na 1 miejscu, a oznaczyłem tylko 10 bo tylko tyle wytrzymają serwery

5

Nominacje zp na godzinę 18:00 rozkładają się następująco:
@BarcaInfo 27 *
@student97r 2
@MarioVeB! 3 *
@Kapitan hawk 2
@SHIBA 48 *
@Colon 5 *
@Danew 1
@Don-Corleone 3 *
@Janiama 6 *
@Korwin pogromca lewaków 1
@LuisSalvano 7 *
@pax 2
@Forza_Juve 2
@Vahn 1
@Konias4318 1
@Cochise 3 *
@Mike3554 1
@Socjopata 5 *
@sidzej 9 *
@Kajtek77 3 *
@Bartek22 2
@tadzik447 1
@constantine16 1
@Encore 1
@KamQiX 2
@Coutinho007 2
@Lamora 1
@Lola120 1
@gorgota 1
@cosinus90 2
@Danny Gaucho 7 *
@Douglasinho 1
@IronSanHybrid 1
@IAmBackCules 1
@damianex10 1
@Colon 1
@Rewolucja123 1
@LeoMessi 1
@Transu96 1
@kerouac 1
@VamosRakieta 1
@Esteban 2
@kubix05 2

12 użytkowniów z * na ten moment przechodzi dalej, pozostała 3 niewiadoma > 10 użytkowników ma po 2 nominację, a 21 użytkowników po 1. Nominacje można składać do godziny 00:00.
Ps. Tak, nudzę się

1

@AmigoBlancos ehh, złotej piłki nie będzie

0

@heniek168 w 19 3x trafiłem, w tym jednego z champions league xD

1

@GeraltzKatalonii zrób jakieś entery albo spoiler w odpowiedzi daj bo taki spoiler to nie spoiler

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?