Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sysia11 piłeczka przy nicku
1
@Mario96w daj znać jak chociaż 5 sklepów u siebie zobaczysz na m1
0
@Grzesior667 z tymi absami to możesz co najwyżej na wojnę w dropieniu blasków iść, albo kto pierwszy złowi okonia
4
@A_Gomesinho_21 wam się oczy otworzą dopiero jak mi się zamkną
1
Najwyższa pora żeby się określić..
https://www.strawpoll.me/19036836
1
@Grzesior667 ha tfu
1
Komentarz usunięty
1
@Chaoss Ależ wieje
2
@Mario96w Jinno, na szczęście mam rozproszka
0
@Konias4318 zmień uczelnie
20
Jeszcze mi na wioskę w plemsach wjechali, ciężar
0
@Encore ale co to za życie
0
@IAmBackCules zamiast czegoś w stylu oh my god, are you ok? To ta pierwsze co to że ma to na wideło
2
@juliacicha ci w których drzemie siła już dawno zbanowani
0
@gorgota anulował bym
0
@IAmBackCules moderacja nie wybacza i nie zapomina
0
@Avada Kedavra udowodnij!
0
@Kengo
0
@Colon pisałem rano, w grze nadal jest ale już nie jest dostępny w paczkach ani w draftach, w przyszłych icon swapach też go nie będzie, janusze już poskupowali jego wszystkie karty i wystawiają po maksymalnej cenie.. I ludzie kupują xD
0
@Avada Kedavra no i będzie ban za oznaczanie zbanowanych ;d
0
@Zieliniak jak patrzę na nominowanych to się cieszę xD
0
@Kubix93 Cristiano Lewy Messi
De bruyne De Jong Bernardo Silva
Robertson Van dijk De Ligt Arnold
Alisson
Moje typy ;f
1
@Kusco15 pewnie trojan, ja wpisałem dopa i od razu wyszukało
1
@Mati94 salvano prowadzi kampanię na zp i nie ma czasu aktualnie na Neymara więc ucichło
0
@D10SLEO tak się nazywa mój klub w ut xD
0
@Kusco15 PISiory
0
Dobranoc .
7
@TommyShelby ja na sidzej
1
@Rudi35 no normalnie, wyszukujemy w googlach lokalizację w której zrobiono zdjęcie, wsiadamy w busa unikając kanarów i jedziemy na miejsce po czym odtwarzamy zdjęcie.
3
Karty ikony van bastena w ut fifa 20 zostaną usunięte z paczek i draftów z powodu użycia przez van bastena nazistowskiego zwrotu sieg heil na antenie