Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SergioTomas wymienność pozycji, mówi ci to coś? Takie coś co występuje w Barcelonie od x lat
0
@SergioTomas to nie jest koncert życzeń
0
@Chwytliwy de Jong potrafi przejąć piłkę w obronie i pociągnąć z nią aż do ataku, atak zaczyna się od obrony, jest szybki i mobilny, dla mnie idealny śpd
4
@adi7adi8 pewnie stary z zebrania wrócił i kabel uciął xD
5
@SergioTomas ja sobie wyobrażam, wręcz nie mogę się doczekać aż pozycje busquetsa zajmie de Jong
3
@damianex10 nie no, jakoś za ładnie to wszystko poukładane, no i gdzie komputer
0
@JimMorrisonFCB benzyny nie doceniają ^^
2
odpaliłem sobie little fighter 2.. cóż to była za giera, kto pamięta?
0
@Colon Z wątroby*
0
@Triv44 gunwo
https://zapodaj.net/d80e4a22a5007.jpg.html
1
Przecież to są jakieś jaja, 3 paczki, najpierw litmanen, potem petit a teraz on..
https://zapodaj.net/d80e4a22a5007.jpg.html
Było sobie kupić kogoś z rynku..
0
@Triv44 OMG, nie wierzę..
1
Dobra, wjeżdża 3 paczka z ikoną, szansa na porażkę +4(mam 4 base icon untradeable), trzymajcie kciuki
0
@Radzio_94 aha
2
@MarioVeB! Zp wybrana to ma wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Esteban_ chodzi mi bardziej o 1 mecz, no ale coś w tym jest
1
Największe piłkarskie upokorzenie jakie przyszło wam oglądać na żywo? Dla mnie Niemcy 7:1 Brazylia z mistrzostw świata.
3
@jakub9611 mam nadzieję że pomagasz kolegom
0
@JimMorrisonFCB mamed
6
@tristan87 tak czytam i widzę że każdy odpowiada komu chce ;x moglibyście usuwać jak byliście za wolni
0
@Rudi35 tylko dupe i beniza
1
@PrinceDamon to zależy czy za plecakiem się będzie ciągnąć lont
0
@Danny Gaucho chodzi o beniza?
0
@BARCA_FOR_EVER w fifce go raczej nie wypuszczą ^^
1
@gumaz nocki najpiekniejsze, jak wracasz do domu to gadziny albo w szkole albo w pracy
4
@Hiacynk ja tam idę od głowy w dół, a do stóp, dupy i beniza mam 2 recznik
1
@MaTt_BarcaFan poza mamedem to kij z tym ksw
2
@Kapitan hawk zdetronizuje BI w zp, poprzedni kandydaci okazali się nieodpowiedni
0
@Danny Gaucho I te kasety z 1000 gier
0
@FeloRPS obrońców niech skompletują najpierw..