0

@SergioTomas wymienność pozycji, mówi ci to coś? Takie coś co występuje w Barcelonie od x lat

0

@SergioTomas to nie jest koncert życzeń

0

@Chwytliwy de Jong potrafi przejąć piłkę w obronie i pociągnąć z nią aż do ataku, atak zaczyna się od obrony, jest szybki i mobilny, dla mnie idealny śpd

4

@adi7adi8 pewnie stary z zebrania wrócił i kabel uciął xD

5

@SergioTomas ja sobie wyobrażam, wręcz nie mogę się doczekać aż pozycje busquetsa zajmie de Jong

3

@damianex10 nie no, jakoś za ładnie to wszystko poukładane, no i gdzie komputer

0

@JimMorrisonFCB benzyny nie doceniają ^^

2

odpaliłem sobie little fighter 2.. cóż to była za giera, kto pamięta?

0

@Colon Z wątroby*

1

Przecież to są jakieś jaja, 3 paczki, najpierw litmanen, potem petit a teraz on..
https://zapodaj.net/d80e4a22a5007.jpg.html
Było sobie kupić kogoś z rynku..

0

@Triv44 OMG, nie wierzę..

1

Dobra, wjeżdża 3 paczka z ikoną, szansa na porażkę +4(mam 4 base icon untradeable), trzymajcie kciuki

0

2

@MarioVeB! Zp wybrana to ma wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Esteban_ chodzi mi bardziej o 1 mecz, no ale coś w tym jest

1

Największe piłkarskie upokorzenie jakie przyszło wam oglądać na żywo? Dla mnie Niemcy 7:1 Brazylia z mistrzostw świata.

3

@jakub9611 mam nadzieję że pomagasz kolegom

0

6

@tristan87 tak czytam i widzę że każdy odpowiada komu chce ;x moglibyście usuwać jak byliście za wolni

0

@Rudi35 tylko dupe i beniza

1

@PrinceDamon to zależy czy za plecakiem się będzie ciągnąć lont

0

@Danny Gaucho chodzi o beniza?

0

@BARCA_FOR_EVER w fifce go raczej nie wypuszczą ^^

1

@gumaz nocki najpiekniejsze, jak wracasz do domu to gadziny albo w szkole albo w pracy

4

@Hiacynk ja tam idę od głowy w dół, a do stóp, dupy i beniza mam 2 recznik

1

@MaTt_BarcaFan poza mamedem to kij z tym ksw

2

@Kapitan hawk zdetronizuje BI w zp, poprzedni kandydaci okazali się nieodpowiedni

0

@Danny Gaucho I te kasety z 1000 gier

0

@FeloRPS obrońców niech skompletują najpierw..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?