2

@Encore bo perm to jeszcze nie koniec, pamiętajcie

3

@kenneth99 mordziaty! krótko tam z tymi ulańcami i będzie majster panie rudinio,
a i pamiętajcie: wszystkich nas nie zbanują, pozdro 600

12

Komentarz usunięty

4

@sonek to trzeba usiąść na spokojnie

8

@Kapitan hawk a bo to tylko do mięsa? kopytka można z tego robić, też mam taki

2

@PatrychoO i sakwą potrząśnijcie

2

@SeeleyBooth no i są jeszcze 2 korzyści

1

@Odesseiron to skąd wiesz że taka be? ;P

5

@Odesseiron czyli jakieś doświadczenia już masz z tą roksą

2

@LuisSalvano zrobiłeś rozeznanie czy dzieci nie ma, a dorosłych to już ci nie szkoda? Chamie

0

@PeteR10 ja tam oglądałem z lektorem jak prawdziwy Polak

8

@LuisSalvano winszuje, a za zakłócanie ciszy nocnej bagiety już jadą.

0

@Szczupakinho ciasnawe z tyłu, skórzane fotele to zło,

1

@SeeleyBooth bukmacherka to życie

0

@Ramos9248 kiedyś to będzie

1

@Jacu327 świzdu gwizdu 200 złoty w bisdu

1

@Suzu na świecie*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamiloza91 wszystkie naraz wypuścili?

2

@Filter1904 musiałby spaść śnieg w grudniu

0

@Jordi10 możesz oznaczyć Max 10 typa, wpisujesz @ przed nickiem

0

@Odesseiron no i dziki

0

@Cave zgłosiłem pana na kolegium

17

@Chwytliwy wewnętrzny xD faktycznie wyczyn

3

@Mario96w dobrze antycypował intencje podającego

3

@sendesara Maradona

5

@ToWinaSedziego jak można iść na głosowanie gdy w Polsce łamana jest konstytucja

1

@qbsonFCBarca nie wiem, wolę oglądać jak macha innym mieczem xD

1

@Chaoss grała kiedyś w piratach z Karaibów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?