3

@Transu96 jak tak dalej pójdzie to będę musiał anulować i puścić jeszcze raz

2

Jako przewodniczący kółka wzajemnej adoracji puszczam w obieg petycję przeciw powrotowi czapeczek
https://www.strawpoll.me/19129061

1

@codemat i żeby mi to było ostatni raz

6

@codemat a do tego czasu radźcie sobie xD przyszedł, popsuł i poszedł

0

@Kengo gdyby nie numer na koszulce..

3

weźcie mi wymieńcie tą czapkę na złotą piłkę

2

super, i po kij tą czapeczkę na avatar wstawiałem

0

@Danny Gaucho passat już na chodzie, tylko nowe bambosze włożę

0

@Striker a mi kółko od myszki świruje, raz działa a raz nie, jak żyć

1

@Hosh może być ciężko

0

@SeeleyBooth nigdy ci nie zapomnimy żeś z nami ultimate chicken horse nie kupił wczoraj na wieczór

6

@Avada Kedavra Życzę wam wszystkim żeby Neymar powrócił do Barcy.

7

0

@SeeleyBooth chyba przez telefon

1

@Odesseiron majtki z daszkiem? mów dalej

5

@SeeleyBooth poczekaj somsiad aż będziesz prezerwatywy kupował

2

@SeeleyBooth spodziewałem się po tobie więcej somsiedzie

1

@Danny Gaucho grube milanowskie pasy najlepsze

2

@IronSanHybrid ale ja jestem z kółka wzajemnej adoracji panie mecenasie

8

@Szpadla apelacja odrzucona, pozdrawiam

1

Hoł, hoł, hoł, i ja też wam życzę

2

@Kajtek77 mi to wygląda na facial

0

świąteczny @Transu96 nadchodzi, zapnijcie pasy

2

@kamilos1214 będę grał w grę

4

@PrinceDamon nie wymienił mnie więc to jakieś inne kółko

0

ultimate chicken horse szukam czwartego typa do gry ktoś? 27 ziko na steamie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kerouac pod choinkę unban

2

@Danny Gaucho ale tam nie było nic mocnego ja wstawiłem gifa z popcornem i opisem i też usunięty xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?