Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Transu96 jak tak dalej pójdzie to będę musiał anulować i puścić jeszcze raz
2
Jako przewodniczący kółka wzajemnej adoracji puszczam w obieg petycję przeciw powrotowi czapeczek
https://www.strawpoll.me/19129061
1
@codemat i żeby mi to było ostatni raz
6
@codemat a do tego czasu radźcie sobie xD przyszedł, popsuł i poszedł
0
@Kengo gdyby nie numer na koszulce..
3
weźcie mi wymieńcie tą czapkę na złotą piłkę
2
super, i po kij tą czapeczkę na avatar wstawiałem
0
@Danny Gaucho passat już na chodzie, tylko nowe bambosze włożę
0
@Striker a mi kółko od myszki świruje, raz działa a raz nie, jak żyć
1
@Hosh może być ciężko
0
@SeeleyBooth nigdy ci nie zapomnimy żeś z nami ultimate chicken horse nie kupił wczoraj na wieczór
6
@Avada Kedavra Życzę wam wszystkim żeby Neymar powrócił do Barcy.
7
@nieprzysiadalnosc ???
0
@SeeleyBooth chyba przez telefon
1
@Odesseiron majtki z daszkiem? mów dalej
5
@SeeleyBooth poczekaj somsiad aż będziesz prezerwatywy kupował
2
@SeeleyBooth spodziewałem się po tobie więcej somsiedzie
1
@Danny Gaucho grube milanowskie pasy najlepsze
2
@IronSanHybrid ale ja jestem z kółka wzajemnej adoracji panie mecenasie
8
@Szpadla apelacja odrzucona, pozdrawiam
1
Hoł, hoł, hoł, i ja też wam życzę
2
@Kajtek77 mi to wygląda na facial
0
świąteczny @Transu96 nadchodzi, zapnijcie pasy
2
@kamilos1214 będę grał w grę
4
@PrinceDamon nie wymienił mnie więc to jakieś inne kółko
0
ultimate chicken horse szukam czwartego typa do gry ktoś? 27 ziko na steamie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kerouac pod choinkę unban
2
@Danny Gaucho ale tam nie było nic mocnego ja wstawiłem gifa z popcornem i opisem i też usunięty xD
18
wtf?! xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8029296#comment-8029302