1

@Avada Kedavra nie wspominając już o turnieju w fife ^^

2

@SeeleyBooth też nie wierzę jak można nie chcieć powrotu Neymara

3

@Kompletny twerk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@IronSanHybrid kiedyś to kurłła nie było :

0

@puyol_presidend5 chyba widziałem takie na redt.... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@IronSanHybrid Ehh.. ostatni bastion bez facebooka chyba tylko u mnie w domu

2

@Pawlak1992 Jak jest Evra czy Abidal to gdzie Ashley Cole

1

@IronSanHybrid no jak nie jeżdżę jak jeżdżę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

na gogu za free do 1 stycznia gierka tower of time, nie wiem co za gierka no ale jak za darmo to można dodać do biblioteczki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

6

@itmustbejoke itmustbejoke

0

@kenneth99 czy dostaniesz za to perma?

2

@koksik2700 no i jeszcze 3 siła, la rambla https://www.strawpoll.me/18191623/r

1

@DaPi no tak, wszystko się zgadza ale..


13

@PaulFCB za moich czasów to po kalendarze trzeba się było ustawiać w kolejce do @KamQiXa, kiedyś to było kurłła

1

@Kengo babka najlepsza, nie rób tak XD

0

@Kubox z dwojga złego lepiej kupić xboxa

0

@kkbarca są pewne korzyści

0

@Avada Kedavra taką miał klauzulę:P

0

@sonek na wrotki zbieram

14

Nosz kurłła, wolne do końca roku a ci mi dzwonią o 6 czy bym na młota nie przyszedł xDD ludzie dajcie żyć, jestem na wyjeździe, dalekooo i mnie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Hushovt pro tip - nie zakładaj się o cytryne

6

@michal26 o to kogo nie lubisz, kogo nienawidzisz a kogo byś zbanował

1

@zodiak_10 w sumie może to i lepiej xD nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło jak to mówią

0

@Kuczek matko boska, tragiczna, przyciski w sensie

7

@kewin żeby do wałbrzycha nie doleciał

0

@Pawlak1992 nojmajer

0

@DonAndresFCB " ci nie będą mu utrudniać odejścia. "
haha xD po akcji z Dembele chyba coś ogłosili, pamiętasz? ^^

0

@LuisSalvano zdaję się że @wpwelement ci wczoraj już napisał że jak jeszcze raz cię poniosą emocję to wiesz co?

1

@IronSanHybrid i abdul jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?