Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avada Kedavra nie wspominając już o turnieju w fife ^^
2
@SeeleyBooth też nie wierzę jak można nie chcieć powrotu Neymara
2
@Witekk10 tu lepszy https://i.imgflip.com/3ktjrq.jpg
https://imgflip.com/i/3ktjrq
3
@Kompletny twerk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@IronSanHybrid kiedyś to kurłła nie było :
0
@puyol_presidend5 chyba widziałem takie na redt.... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@IronSanHybrid Ehh.. ostatni bastion bez facebooka chyba tylko u mnie w domu
2
@Pawlak1992 Jak jest Evra czy Abidal to gdzie Ashley Cole
1
@IronSanHybrid no jak nie jeżdżę jak jeżdżę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
na gogu za free do 1 stycznia gierka tower of time, nie wiem co za gierka no ale jak za darmo to można dodać do biblioteczki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
6
@itmustbejoke itmustbejoke
0
@kenneth99 czy dostaniesz za to perma?
2
@koksik2700 no i jeszcze 3 siła, la rambla https://www.strawpoll.me/18191623/r
1
@DaPi no tak, wszystko się zgadza ale..
13
@PaulFCB za moich czasów to po kalendarze trzeba się było ustawiać w kolejce do @KamQiXa, kiedyś to było kurłła
1
@Kengo babka najlepsza, nie rób tak XD
0
@Kubox z dwojga złego lepiej kupić xboxa
0
@kkbarca są pewne korzyści
0
@Avada Kedavra taką miał klauzulę:P
0
@sonek na wrotki zbieram
14
Nosz kurłła, wolne do końca roku a ci mi dzwonią o 6 czy bym na młota nie przyszedł xDD ludzie dajcie żyć, jestem na wyjeździe, dalekooo i mnie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Hushovt pro tip - nie zakładaj się o cytryne
6
@michal26 o to kogo nie lubisz, kogo nienawidzisz a kogo byś zbanował
1
@zodiak_10 w sumie może to i lepiej xD nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło jak to mówią
0
@Kuczek matko boska, tragiczna, przyciski w sensie
7
@kewin żeby do wałbrzycha nie doleciał
0
@Pawlak1992 nojmajer
0
@DonAndresFCB " ci nie będą mu utrudniać odejścia. "
haha xD po akcji z Dembele chyba coś ogłosili, pamiętasz? ^^
0
@LuisSalvano zdaję się że @wpwelement ci wczoraj już napisał że jak jeszcze raz cię poniosą emocję to wiesz co?
1
@IronSanHybrid i abdul jest