Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Transu96 a nie kurłła sobota już
0
Ciekawe czy w Macu też Black frajdej
0
@sonek dziewczyny trzyma gomez, kilka ma też ten łysy z bagna
0
@Rewolucja123 90 stopni, pewnikiem będzie delta
0
@Maniek9444 już po ptokach
3
Zauważyliście że odkąd ogłosili nominacje do zp, @sidzej jak kamień w wodę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Chwytliwy ty idź lepiej jeździć po czarnym
0
@student97r może lepiej niech naszych zmotywuje
4
@Pablopicasso27 nie lubię kawki
1
@polak123456 jeszcze nie oszalałem
0
@krzychu1526 mogę niszczyć jak coś
3
@Kapitan hawk co po czole kopie się..
2
@WisniaKala a ile bryłek
15
@itmustbejoke 5x po 12 i w sobotę po 8 najlepiej
0
@marcin62 dobrze się składa, bo wybory zp nie obejmują zbanowanych
0
@gorgota metal jest kluczem
1
@gorgota bodzie? Phi
2
@gorgota bodzie też nie lepsze
1
@WisniaKala +0 najlepsza, na niektórych privach wręcz rarytas bo +9 od razu na handlarzach
1
@WisniaKala musiałabyś stalke ogarnąć a to nie są tanie rzeczy
0
@Mari0 "Po awans droga wiedzie pod stołem"
1
@gorgota przyjdę wojem i się skończy kozakowanie
0
@gorgota najlepszym na rambli?
4
@Chwytliwy tu jest Polska! Idź sobie jeździć po czarnym rasisto, ha tfe
0
@wpwelement jeśli użytkownik w momencie nominacji nie będzie zbanowany i przejdzie dalej ale w trakcie głosowania ostatecznego dostanie bana to co się z nim dzieje w kontekście wyborów?
0
@FC1899Barca raczej 11 sezonu
1
@Janiama jak ta baba ma większą łapę
3
@Grzesior667 no i będzie bicie
0
@MesQueUnClub22 postawiłeś na chybił trafił? xD
4
@lukaszbarca15 tirami nie, na tirówki tak