2

@Transu96 a nie kurłła sobota już

0

Ciekawe czy w Macu też Black frajdej

0

@sonek dziewczyny trzyma gomez, kilka ma też ten łysy z bagna

0

@Rewolucja123 90 stopni, pewnikiem będzie delta

0

@Maniek9444 już po ptokach

3

Zauważyliście że odkąd ogłosili nominacje do zp, @sidzej jak kamień w wodę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Chwytliwy ty idź lepiej jeździć po czarnym

0

@student97r może lepiej niech naszych zmotywuje

4

@Pablopicasso27 nie lubię kawki

1

@polak123456 jeszcze nie oszalałem

0

@krzychu1526 mogę niszczyć jak coś

3

@Kapitan hawk co po czole kopie się..

2

@WisniaKala a ile bryłek

15

@itmustbejoke 5x po 12 i w sobotę po 8 najlepiej

0

@marcin62 dobrze się składa, bo wybory zp nie obejmują zbanowanych

0

@gorgota metal jest kluczem

1

@gorgota bodzie? Phi

2

@gorgota bodzie też nie lepsze

1

@WisniaKala +0 najlepsza, na niektórych privach wręcz rarytas bo +9 od razu na handlarzach

1

@WisniaKala musiałabyś stalke ogarnąć a to nie są tanie rzeczy

0

@Mari0 "Po awans droga wiedzie pod stołem"

1

@gorgota przyjdę wojem i się skończy kozakowanie

0

@gorgota najlepszym na rambli?


4

@Chwytliwy tu jest Polska! Idź sobie jeździć po czarnym rasisto, ha tfe

0

@wpwelement jeśli użytkownik w momencie nominacji nie będzie zbanowany i przejdzie dalej ale w trakcie głosowania ostatecznego dostanie bana to co się z nim dzieje w kontekście wyborów?

0

@FC1899Barca raczej 11 sezonu

1

@Janiama jak ta baba ma większą łapę

3

@Grzesior667 no i będzie bicie

0

@MesQueUnClub22 postawiłeś na chybił trafił? xD

4

@lukaszbarca15 tirami nie, na tirówki tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?