Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX ty się zastanów czy chcesz wiedzieć bo jak się dowiesz to będziesz musiał się napić
3
@Maximus2 zachód
2
@Krychaaa10 tak, odejście Neymara ujawniło niekompetencję wszystkich
4
@Hushovt cum shota?
0
@Jordi10 w lutym od razu ;x
0
Jak oni faktycznie kupią Rodrigo i to jeszcze drożej niż by kupili kilka dni temu ze względu na sytuację to chyba jajo zniosę
0
@Hiacynk no to odpuszczamy.. xD
4
@Chwytliwy chomik z kołowrotka wypadł
3
Spokojnie, dzień jeszcze młody, może jeszcze jakieś brudy wyjdą na światło dzienne xD
1
@Sysia11 co tak ostro, potter
1
@Hushovt czekam za garażami
0
@SeeleyBooth co ty taki "ohoczy"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
A może by tak dinho karierę wznowił na pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
No to 4-4-2 do końca sezonu, nie ma innej opcji, chętnie bym zobaczył Albe na lp i Roberto na pp w obecnej sytuacji
0
@sebasek99 my man
0
@Encore wszystkich pobanowali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@badej60 no przecież że Stoch
0
@Gosciuu sen jest dla słabych
0
@Kubi1899 dla son goku a dla kogo
0
@thiagoandmessi10 la decision 2 stoi pod znakiem zapytania
9
@Janiama 4-4-3? Kurłła, ale żeby tak bez bramkarza
0
@Chwytliwy jeszcze się nie pogodziłeś z powrotem Neymara w lecie? ^^ Sancho też by przygarnął ale najpierw trzeba się pozbyć chrustu z kadry.
19
@Barcelismo ileż można, pompujecie go bardziej niż piątka
0
@Trojanek23 i ty komuś wytykasz poczucie humoru na poziomie gimnazjum? xD przyganiał kocioł garnkowi
5
W gimnazjum już dawno wiedzieli że Dembele się znowu połamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VenoM @Skaramuczi @Trojanek23
0
@Yomek7 pics or didnt happened
0
@fart pics or didnt happened
7
@Kengo ale pompujecie balona
0
@contowsky rummikub