1

@KamQiX ty się zastanów czy chcesz wiedzieć bo jak się dowiesz to będziesz musiał się napić

3

@Maximus2 zachód

2

@Krychaaa10 tak, odejście Neymara ujawniło niekompetencję wszystkich

4

@Hushovt cum shota?

0

@Jordi10 w lutym od razu ;x

0

Jak oni faktycznie kupią Rodrigo i to jeszcze drożej niż by kupili kilka dni temu ze względu na sytuację to chyba jajo zniosę

0

@Hiacynk no to odpuszczamy.. xD

4

@Chwytliwy chomik z kołowrotka wypadł

3

Spokojnie, dzień jeszcze młody, może jeszcze jakieś brudy wyjdą na światło dzienne xD

1

@Sysia11 co tak ostro, potter

1

@Hushovt czekam za garażami

0

@SeeleyBooth co ty taki "ohoczy"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

A może by tak dinho karierę wznowił na pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

No to 4-4-2 do końca sezonu, nie ma innej opcji, chętnie bym zobaczył Albe na lp i Roberto na pp w obecnej sytuacji

0

@sebasek99 my man

0

@Encore wszystkich pobanowali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@badej60 no przecież że Stoch

0

@Gosciuu sen jest dla słabych

0

@Kubi1899 dla son goku a dla kogo

0

@thiagoandmessi10 la decision 2 stoi pod znakiem zapytania

9

@Janiama 4-4-3? Kurłła, ale żeby tak bez bramkarza

0

@Chwytliwy jeszcze się nie pogodziłeś z powrotem Neymara w lecie? ^^ Sancho też by przygarnął ale najpierw trzeba się pozbyć chrustu z kadry.

19

@Barcelismo ileż można, pompujecie go bardziej niż piątka

0

@Trojanek23 i ty komuś wytykasz poczucie humoru na poziomie gimnazjum? xD przyganiał kocioł garnkowi

5

W gimnazjum już dawno wiedzieli że Dembele się znowu połamał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VenoM @Skaramuczi @Trojanek23

0

@Yomek7 pics or didnt happened

0

@fart pics or didnt happened

7

@Kengo ale pompujecie balona

0

@contowsky rummikub

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?