Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac
or this one
0
Komentarz usunięty
0
@heniek168 chyba moich paczek nie widziałeś i legendarnego roast handa
3
@FCBMati10 to co powiesz o Robbenie? ;x
2
@aras17_VeB wgl
1
@IronSanHybrid i nie będzie bo ustawione
0
@Kajtek77 jak wyrzucili ich z parteru to co się dziwić
1
@Chwytliwy zrobiłeś mi ochotę na tik taki
2
@IronSanHybrid Ależ wieje
1
@DarekFCBnaZawsze a co powiedział
6
@Hiacynk zawsze sprawdzałem w którym kubku jest więcej coli po wizycie w Macu i gdzie jest więcej frytek, a jeśli to ja niosłem pakunek to wyżerałem po równo z obu zestawów żeby było że niby mało dali
2
@PeteR10 @KamQiX @PaulFCB czy wuj wie kto
0
@Jarema2000 logitevh f710 lub f310 lub od Xboxa one to najlepsze pady i sprawdzone przeze mnie osobiście, nie wiem jaki zakupiłeś ale jeśli masz z nim problemy to zwróć do sklepu i nabądź 1 z powyższych
3
@IronSanHybrid zapraszać użytkowników? po co? po to żeby się wypowiedzieli kogo nie lubią a kogo by zbanowali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 nieważne, reinstal pomógł
5
@barpol11 z czego rżysz?
0
Działa wam gwint w tej chwili? Ta osobna karcianka od wiedźmina.
0
@Suzu Nie opuści, choćby się paliło i waliło
1
@Gaucho kto tu będzie chciał przyjść jak wszyscy wiedzą że za pół roku atak po Neymara i 9
0
@Hiacynk aż się przykro robi jak widzę jak ich rozkupili, to samo zaraz będzie z ajaxem
3
@PatrykBarca armagiedon
0
@tadzik447 hmmmm
1
@BarcaInfo ale ja żartowałem XD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8181670#comment-8181670
1
@Zip łap
https://bi.im-g.pl/im/40/af/17/z24834624IER,Krzysztof-Piatek-w-barwach-AC-Milan-podczas-meczu-.jpg
25
@vangoor bezrobocie
3
@MarshallLAW kręci kebaby pod madrytem
0
@4drian0 wina moderacji bo zbanowali szamana kuponów i nie ma od kogo brać pewniaczków
2
@Douglasinho to trzeba usiąść na spokojnie
36
Nie ma lepszego okresu do nabijania zielonych od burdelu w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@KamQiX ty się zastanów czy chcesz wiedzieć bo jak się dowiesz to będziesz musiał się napić