1

@kerouac


or this one

0

Komentarz usunięty

0

@heniek168 chyba moich paczek nie widziałeś i legendarnego roast handa

3

@FCBMati10 to co powiesz o Robbenie? ;x

2

1

@IronSanHybrid i nie będzie bo ustawione

0

@Kajtek77 jak wyrzucili ich z parteru to co się dziwić

1

@Chwytliwy zrobiłeś mi ochotę na tik taki

2

@IronSanHybrid Ależ wieje

1

@DarekFCBnaZawsze a co powiedział

6

@Hiacynk zawsze sprawdzałem w którym kubku jest więcej coli po wizycie w Macu i gdzie jest więcej frytek, a jeśli to ja niosłem pakunek to wyżerałem po równo z obu zestawów żeby było że niby mało dali

2

@PeteR10 @KamQiX @PaulFCB czy wuj wie kto

0

@Jarema2000 logitevh f710 lub f310 lub od Xboxa one to najlepsze pady i sprawdzone przeze mnie osobiście, nie wiem jaki zakupiłeś ale jeśli masz z nim problemy to zwróć do sklepu i nabądź 1 z powyższych

3

@IronSanHybrid zapraszać użytkowników? po co? po to żeby się wypowiedzieli kogo nie lubią a kogo by zbanowali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 nieważne, reinstal pomógł

5

@barpol11 z czego rżysz?

0

Działa wam gwint w tej chwili? Ta osobna karcianka od wiedźmina.

0

@Suzu Nie opuści, choćby się paliło i waliło

1

@Gaucho kto tu będzie chciał przyjść jak wszyscy wiedzą że za pół roku atak po Neymara i 9

0

@Hiacynk aż się przykro robi jak widzę jak ich rozkupili, to samo zaraz będzie z ajaxem

3

@PatrykBarca armagiedon

0

@tadzik447 hmmmm

25

@vangoor bezrobocie

3

@MarshallLAW kręci kebaby pod madrytem

0

@4drian0 wina moderacji bo zbanowali szamana kuponów i nie ma od kogo brać pewniaczków

2

@Douglasinho to trzeba usiąść na spokojnie

36

Nie ma lepszego okresu do nabijania zielonych od burdelu w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@KamQiX ty się zastanów czy chcesz wiedzieć bo jak się dowiesz to będziesz musiał się napić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?