Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czo ten strowman
1
@Zioolek10 Ale w s4e6 przegli pałę goryczy
0
@tadzik447 w zerikkani mieli najpierw plagę szarańczy a potem żab, a u nas od razu po ludziach coroną nafiertala.
0
@Colon jak ja twd nie oglądałem ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mrboom wygląda jak nowy zamek w herosach xD
6
@Luki 10 uncharted
0
@codemat lipton, moje wszystkie linki są w lektorze ;d
0
Już zdążyłem zapomnieć, lepiej oglądać ten dom z papieru z lektorem czy z napisami?
1
@ksobi ja takiego szczęścia nie mam ;/ a pograłby
15
@Piotr89Sand nie
1
@ksobi ja trzymałem aparat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Seria pdt dlaczego w fifie nie warto brać paczki z ikoną:
- 10 powód dla którego nie warto było zrobić nic:
https://zapodaj.net/febbf321bea1c.jpg.html
- 11 powód dla którego nie warto było zrobić nic:
https://zapodaj.net/a219dd853521a.jpg.html
- 12 powód dla którego nie warto było zrobić nic:
https://zapodaj.net/1af1b1ef28718.jpg.html
- 13 powód dla którego nie warto było zrobić nic:
https://zapodaj.net/39480a0e1b4a9.jpg.html
A tutaj poprzednie 9 powodów:
https://zapodaj.net/22bac608ba717.jpg.html
3
@kerouac tej ręki się nie da podrobić!
2
@kerouac mam wrzucić screena z twojego unicestwienia....? ;d
11
@SeeleyBooth weź się tato
2
@SelloutCrowd wojna z orkami była niezwykle kosztowna.
0
@766roisezrG cześć hassan
0
@sebasek99 i umarłem. koniec
0
@Colon wzór hajty?
1
@SuperVegeta nie ma kakała
2
@avanes ludzie czymajcie mnie bo nie wyczymie
0
@Avada Kedavra co to główna?
7
@IronSanHybrid obali każdy interes
0
@Nozyk ja tam widzę 124% celu
16
@Chwytliwy Prima aprilis prima apirilisem ale za takie fejk info to ja zgłaszam.
5
@eydem rocky vs drago xD
4
@SeeleyBooth to żeś się obudził somsiad, film sprzed x czasu
https://memytutaj.pl/uploads/2015/05/28/556765b2a61b3.jpg
4
@DaPi "oczekiwania" ....
0
@Felipe_PL ano lepiej, szef wgl do mnie nie dzwoni xD