4

@ksobi nie obrażaj pan, dobre?

0

Nie mogę przestać trafiać
https://zapodaj.net/5d9ad68feabe3.jpg.html

18

@Nano22 pracujecie ramię w ramię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@xofcbxo ciemne okulary

1

Ale weź chociaż auto umyj jak będziesz wracał.

2

@SHIBA niestety muszę Cię zmartwić, musisz przejść 2 tygodniową kwarantanne podczas której nie będziesz mógł pisać. Elemelent będzie ci wysyłał pw z czynnościami do wykonania z okna.

0

@Colon no

3

@Jaca27 kolega od strony somsiada pyta o linka

0

@ksobi tamtego już dawno opchnąłem bo był wymienny i zaraz wjeżdża mid dinho xD

0

@eckov tu nie ma co się śmiać, tu trzeba dzwonić

2

Seria pdt dlaczego w fifie nie warto brać paczki z ikoną..

Przepaliłem to...
https://zapodaj.net/b69b6c1516a58.jpg.html
Żeby dostać to...
https://zapodaj.net/d916fb8166041.jpg.html
Parę dni temu trafiłem jego momentsa..
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8399678#comment-8399678
i już teraz mogę powiedzieć że.. Nie warto było, nie warto było zrobić nic po raz 14.

Poprzednie 13 powodów:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8389187#comment-8389187

2

@Alanooo it was said that you would destroy The PiS, not join them.
Transu Kenobi

1

@lucas/catalan oni akurat utrzymują równy poziom, niski ale równy

1

@Bykunn wkładasz list do szklanej butelki i wyrzucasz za okno w nadziei że natrafi na niego poszukiwacz skarbów i go wyśle.

1

@ArdoFCB korespondencyjnie

4

@lucas/catalan o, oryginalnie

0

@jeyx77x oczywiście, musisz jedynie asasynować pis

0

@zmiter912576 palermo, ha tfu

0

@Kajtek77 jestem człowiekiem wielu talentów, tylko..


0

@kubs_ jak nie ma jak jest

0

@kerouac nie możesz pogodzić się z totalną destrukcją jakiej cię poddałem podczas pierwszego i zarazem ostatniego meczu który jak się okazało zakończył twoją fifową karierę.

0

@barcafan9512 w gta poznał triki, ale to fifa go do tego doprowadziła

0

@kubs_ desirulez

3

@kerouac oto do czego prowadzi gra w fife

0

@kaziks jedynie zwycięzcy cieszą, tak to rozczarowanie

5

@PatrychoO facet potykał się o własne nogi.

1

@PatrychoO słabe przedstawienie

1

No co tam somsiady, skąd to zwątpienie ;D
https://zapodaj.net/c671f7ea98a33.jpg.html

2

Ehh... ripley-flair wynik rozczarowanie

0

@puyol_presidend5 Bonuc BGC, linkiewicz i magical, moje ścisłe top 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?