1

@Janiama i kto wtedy będzie opowiadał suchary w mam talent?

2

@PeteR10 niech im pis placi ;)

1

@13th i makowca regularnie zajada

7

@Kompletny salvano żeby nam sprowadził Neymara

1

@IronSanHybrid gdyby nie to ps5 to może i bym się zastanowił

0

@Chwytliwy mówił że śpisz w stajni z końmi, jak się do tego ustosunkujesz?

0

@Roobo żeby chłopów nie musieli ruchać pojmanych

1

@Gonzo_VeB1899 w wuj widoczne

0

@Encore gumowca weź

6

@Nigaki jak słyszę siebie na nagraniu to mam wrażenie że nadałbym się do podkładania głosu tym świadkom koronnym co twarzy nie chcą pokazywać

0

@IronSanHybrid znowu ten sparrow wszystko zepsuł

3

@IronSanHybrid no bo wspomnisz

0

@Chwytliwy rycerz

0

@LuisSalvano masz jakikolwiek dowód na to że nie jesteś cytuję: "kłamcą, atencjujem, hipokrytą itd."?

0

@KamQiX przecież mikro jest osobno, nie musisz wpinać

8

Komentarz usunięty

1

@KamQiX hyperxcloud tylko i wyłącznie

1

@IAmBackCules widzę jbzd to nawet na nick nie patrzę, ja wiem

1

0

@IronSanHybrid powinieneś wyłapać perma za wstawianie spoilerów z zemsty sithów bez ostrzeżenia

0

@Popitek12 otis i mitb? xD to się nie wydarzy, ani teraz ani nigdy

1

@Piotr89Sand a tu przykład co można zrobić po prostu grając i odkładając
https://zapodaj.net/15c2e53ab9906.jpg.html
https://zapodaj.net/b25315cd17a25.jpg.html

8

@Piotr89Sand #playtowin, w fifie nawet jak zapłacisz to i tak gówno trafisz

4

@Strucel bo fifa zaczyna się we wrześniu a nie w maju

4

@Avada Kedavra no z takiej okazji to żal bana nie dostać

2

@SeeleyBooth no dobra, możesz zostać, tylko nie drzyj tak tego ryja po nocy bo z gumowca przy.....

1

@SeeleyBooth idź mnie stąd

5

@Piotr89Sand Xbox bo lepszy, pad wygodniejszy

0

@DaPi to skąd wiesz czy on o ścianę nie rzucał ;d

5

@DaPi 2 tygodnie i już go musisz czyścić? ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?