Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama i kto wtedy będzie opowiadał suchary w mam talent?
2
@PeteR10 niech im pis placi ;)
1
@13th i makowca regularnie zajada
7
@Kompletny salvano żeby nam sprowadził Neymara
1
@IronSanHybrid gdyby nie to ps5 to może i bym się zastanowił
0
@Chwytliwy mówił że śpisz w stajni z końmi, jak się do tego ustosunkujesz?
0
@Roobo żeby chłopów nie musieli ruchać pojmanych
1
@Gonzo_VeB1899 w wuj widoczne
0
@Encore gumowca weź
6
@Nigaki jak słyszę siebie na nagraniu to mam wrażenie że nadałbym się do podkładania głosu tym świadkom koronnym co twarzy nie chcą pokazywać
0
@IronSanHybrid znowu ten sparrow wszystko zepsuł
3
@IronSanHybrid no bo wspomnisz
0
@Chwytliwy rycerz
0
@LuisSalvano masz jakikolwiek dowód na to że nie jesteś cytuję: "kłamcą, atencjujem, hipokrytą itd."?
0
@KamQiX przecież mikro jest osobno, nie musisz wpinać
8
Komentarz usunięty
1
@KamQiX hyperxcloud tylko i wyłącznie
1
@IAmBackCules widzę jbzd to nawet na nick nie patrzę, ja wiem
1
@IAmBackCules tak
0
@IronSanHybrid powinieneś wyłapać perma za wstawianie spoilerów z zemsty sithów bez ostrzeżenia
0
@Popitek12 otis i mitb? xD to się nie wydarzy, ani teraz ani nigdy
1
@Piotr89Sand a tu przykład co można zrobić po prostu grając i odkładając
https://zapodaj.net/15c2e53ab9906.jpg.html
https://zapodaj.net/b25315cd17a25.jpg.html
8
@Piotr89Sand #playtowin, w fifie nawet jak zapłacisz to i tak gówno trafisz
4
@Strucel bo fifa zaczyna się we wrześniu a nie w maju
4
@Avada Kedavra no z takiej okazji to żal bana nie dostać
2
@SeeleyBooth no dobra, możesz zostać, tylko nie drzyj tak tego ryja po nocy bo z gumowca przy.....
1
@SeeleyBooth idź mnie stąd
5
@Piotr89Sand Xbox bo lepszy, pad wygodniejszy
0
@DaPi to skąd wiesz czy on o ścianę nie rzucał ;d
5
@DaPi 2 tygodnie i już go musisz czyścić? ;x