Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwiatek67 moszna
0
@Triv44 najlepszy, jak zwykle
1
@FafitFCB jak to musi komicznie wyglądać, łeb ostrzyżony ale na karczychu łono natury
1
@jacob345 ano gra, 64 lv sura wp, ksuje na BO
1
@Lola120 matura to bzdura, pamiętam jak na swojej ustnej miałem się odnieść do jakiejś książki której nie znałem i powiedziałem tak: do tej książki się akurat odnieść nie mogę, ale mogę za to się odnieść do zbrodni i kary" no i przeszło xD
0
@tristan87 w jego przypadku to akurat rowerzyści ^^
0
@Majkel34 już po ptokach, przepadliście
2
@MichVeB jako jeden z ostatnich ocalałych przedstawicieli KWA oświadczam, żaden z tamtych typów nie należy do KWA
2
@Zoker z niejednego perma się wracało
1
@Mario96w no dobra, przyznaję się, tak naprawdę to do momentu z dżinem pukałem obie, potem zaważyły walory
1
@Mario96w ja grałem w wieśka w kolejności 2>3 a wszyscy wiemy jak to było w 2 z triss
2
@Mario96w ja pukałem triss
5
@justfootball ch1 m2 za dozo, nick sexibuffka69
0
@rafal314 mi tam normalnie chodzi
1
@Osioł coś ty, możesz nawet trochę pobluzgać, kto wie może nawet dostaniesz zielonego od moderatora
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8486025#comment-8486025
0
@itmustbejoke gdy Messi zakończy karierę
0
@IronSanHybrid za moich czasów to się dragon balla oglądało
3
@kamilos1214 meh
13
@LuisSalvano przyganiał kocioł garnkowi
0
@Colon widziałeś jak wcina? mmm
0
@MarioVeB! a za pisu trzeba czekać godzinami na weryfikacje email
2
@Colon pawłowicz
0
GTA5 > rockstar games social club > Czy są aktualnie jakieś problemy z otrzymaniem weryfikacji na maila?
0
@AV0CAD0 o co się panu rozchodzi? czerwiec zara
0
o cię panie
https://www.futhead.com/20/players/21968/robert-lewandowski/
3
@deyna2018 Gothica
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@juliacicha musicie robić jakieś clickbaity czy inne cliffhangery na wstępie, coś w stylu kogo nie lubicie a kogo byście zbanowali ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@sebasek99 a jak myślisz, czemu im serwery wywaliło? :P
2
Tydzień temu gold 2 - alisson i Robertson, teraz Silver 1 i cyk - https://zapodaj.net/0f733ed752003.jpg.html
Po co się wgl męczyć i wbijać elitę, not worth it