Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@notev no i na co Ci taki komputer? Za połowę tej ceny też złożysz taki co na nim wszystko pójdzie
1
@Hiacynk żodyn
.
0
@geass gram w ut od 13, jeśli sbc o ikony nie wrócą, a ea dalej bedzie dymac na nagrodach(niewymienne paczki za sbc), a wiadomo że bedzie, to 21 nie kupię, będę się bawił 18 czy 19
7
@messi564 ta, klapkiem, a potem nie możesz znaleźć ciała a co za tym idzie pakujesz walizę xD
0
@4drian0 https://i.pinimg.com/originals/b3/90/e5/b390e5f267633c6e1720a06b66537dc6.gif
0
Były zawodnik WWE Shad Gaspard nie żyje. Morze wyrzuciło na brzeg ciało poszukiwanego od niedzieli Shada. Został porwany przez falę gdy się kąpał z synem, a ludziom którzy próbowali im pomóc kazał wpierw wyciągnąć syna i to się udało, niestety Shad już nie miał tego szczęścia. Miał 39 lat.
0
@Kwiatek67 a może brożka?
0
@robert12181 e3 conajwyżej ^^ no, może e2, aczkolwiek ostatnie e2 wbiłem.. w 17 xD
0
@HeinzDundersztyc mam za sobą xx g3, g2, g1 i wiem jak tam sypie, teraz wbijam 2x z rzędu Silver i staje sie Magic
0
Eksperymentów ciąg dalszy, po ubiegłotygodniowym Silver 1(ramos) i jeszcze wcześniejszym gold 2(alisson, henderson), w tym tygodniu zrobiłem Silver 2 w pickach Max 88 ovr i wypadł serdar, za to z rivals z których przy okazji wbijania wyższych rang zwykle nic nie leciało w tym tygodniu 5x walkoutow z 4 paczek w tym 3 totsy po 300-400k oraz zwykły varane. To co, za tydzień Silver 3? ;)
1
@Fawrf no właśnie nie otarłem bo nie było nad czym zapłakać
@Kajtek77 widzę że somsiad ma takie same pornograficzne skojarzenia co @kerouac, pewnie w 1 ławce siedzieliście
0
@Kajtek77 a ja już z chusteczką w ręku czekałem
2
@Rudi35 no no, nieźle, naprawdę nieźle
PS. Strona nie istnieje
1
@ksobi no przecież napisał xD
0
@kamiVeB chłopaki to są w agencjach towarzyskich, my jesteśmy młode wilki.
3
@escarabajo kolega tęskni za pytaniami o linka
1
@FCBMati10 tam są drzwi ->
8
@Lamora a ja się dziwiłem czemu w wormsach charakteryzował robale na dzieci, a to czapeczka ze śmigiełkiem, a to lizaczek.. A to świnia pornograficzna
4
@DonMatteo901 a jeśli dowody są niepodważalne, ale się nie przyzna? ;x
0
@AmigoBlancos O kurłła, a jakby zamiast pepe dać lewego to by był lessi, haha
1
@lucca87 ten argument przy psg mnie przekonał
0
@xVENUMx weź ty się zdecyduj, albo coś sensownego albo smartłacza
0
@Chwytliwy dbzbt3 i nic więcej nie potrzeba
2
@Jaca27 przez konto bankowe się zaloguj, poza tym jak sam nie złożysz to samo pójdzie z końcem terminu składania.
0
@l0Messini zastanów się 2x razy, narażasz się na utratę mienia
7
@AnnaMarianna To
https://zapodaj.net/97cdb2196c511.jpg.html
0
@eosz no to teraz do somsiada złodzieja na wódkie
1
@bari_94 kurłła, gdybym mógł kosić na Camp Nou..
13
@bari_94 to zależy od tego czy potrafi obsługiwać kosiarkę
0
Nie wierzę że Dembele może kogoś interesować, tylko Barcelona by go mogła wypatrzeć, tak jak z Verme ze szpitala.