0

@notev no i na co Ci taki komputer? Za połowę tej ceny też złożysz taki co na nim wszystko pójdzie

1

@Hiacynk żodyn
.

0

@geass gram w ut od 13, jeśli sbc o ikony nie wrócą, a ea dalej bedzie dymac na nagrodach(niewymienne paczki za sbc), a wiadomo że bedzie, to 21 nie kupię, będę się bawił 18 czy 19

7

@messi564 ta, klapkiem, a potem nie możesz znaleźć ciała a co za tym idzie pakujesz walizę xD

0

Były zawodnik WWE Shad Gaspard nie żyje. Morze wyrzuciło na brzeg ciało poszukiwanego od niedzieli Shada. Został porwany przez falę gdy się kąpał z synem, a ludziom którzy próbowali im pomóc kazał wpierw wyciągnąć syna i to się udało, niestety Shad już nie miał tego szczęścia. Miał 39 lat.

0

@Kwiatek67 a może brożka?

0

@robert12181 e3 conajwyżej ^^ no, może e2, aczkolwiek ostatnie e2 wbiłem.. w 17 xD

0

@HeinzDundersztyc mam za sobą xx g3, g2, g1 i wiem jak tam sypie, teraz wbijam 2x z rzędu Silver i staje sie Magic

0

Eksperymentów ciąg dalszy, po ubiegłotygodniowym Silver 1(ramos) i jeszcze wcześniejszym gold 2(alisson, henderson), w tym tygodniu zrobiłem Silver 2 w pickach Max 88 ovr i wypadł serdar, za to z rivals z których przy okazji wbijania wyższych rang zwykle nic nie leciało w tym tygodniu 5x walkoutow z 4 paczek w tym 3 totsy po 300-400k oraz zwykły varane. To co, za tydzień Silver 3? ;)

1

@Fawrf no właśnie nie otarłem bo nie było nad czym zapłakać
@Kajtek77 widzę że somsiad ma takie same pornograficzne skojarzenia co @kerouac, pewnie w 1 ławce siedzieliście

0

@Kajtek77 a ja już z chusteczką w ręku czekałem

2

@Rudi35 no no, nieźle, naprawdę nieźle
PS. Strona nie istnieje

1

@ksobi no przecież napisał xD

0

@kamiVeB chłopaki to są w agencjach towarzyskich, my jesteśmy młode wilki.

3

@escarabajo kolega tęskni za pytaniami o linka

1

@FCBMati10 tam są drzwi ->

8

@Lamora a ja się dziwiłem czemu w wormsach charakteryzował robale na dzieci, a to czapeczka ze śmigiełkiem, a to lizaczek.. A to świnia pornograficzna

4

@DonMatteo901 a jeśli dowody są niepodważalne, ale się nie przyzna? ;x

0

@AmigoBlancos O kurłła, a jakby zamiast pepe dać lewego to by był lessi, haha

1

@lucca87 ten argument przy psg mnie przekonał

0

@xVENUMx weź ty się zdecyduj, albo coś sensownego albo smartłacza

0

@Chwytliwy dbzbt3 i nic więcej nie potrzeba

2

@Jaca27 przez konto bankowe się zaloguj, poza tym jak sam nie złożysz to samo pójdzie z końcem terminu składania.

0

@l0Messini zastanów się 2x razy, narażasz się na utratę mienia

0

@eosz no to teraz do somsiada złodzieja na wódkie

1

@bari_94 kurłła, gdybym mógł kosić na Camp Nou..

13

@bari_94 to zależy od tego czy potrafi obsługiwać kosiarkę

0

Nie wierzę że Dembele może kogoś interesować, tylko Barcelona by go mogła wypatrzeć, tak jak z Verme ze szpitala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?