Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sebasek99 kolejny coming out
0
@Kajtek77 i 3 osoby ranne ;x
0
@SeeleyBooth fife im kup to Cię więcej nie zaproszą i nie będzie problema
0
@Rudi35 czyli jak?
9
@Chwytliwy aha
8
@tristan87 panie, nie interesuj się pan, dobre?
3
@dafik85 prison break, la casa de papel, game of thrones
0
@SeeleyBooth na kolanach wrócisz
5
@Mesi12 dobrze mówi, locha też może, suka psa też itd.
0
@SeeleyBooth nie wybaczem ci
0
@SeeleyBooth do ostatniego dnia twego żywota ci będę wypominał te 300 zielonych których mi pozazdrościłeś i sprzedałeś mnie za paczkę orbitek
0
@SeeleyBooth i bardzo dobrze, tak trzymać elemelent
0
@gontex dobrze robi za popielniczkę, mimo że nie palę
0
@gontex mam takie coś https://zapodaj.net/97cdb2196c511.jpg.html
Może się skusisz? Tanio puszczę
1
@koziar jakiegoś golasa na trybunach zobaczyli
1
@patry295 kurłła, kiedyś to było, teraz to nie ma
1
@Hushovt Skończyłem z fifą
1
@Hushovt no wiesz..
1
@justfootball vamos rapido
5
@DanielOOL na niby
1
@KapiFCB "PES miażdży Fifę jeśli chodzi o ten tryb" xDD
2
@KapiFCB "pes miażdży fifę" xD
0
@FafitFCB no więc..
0
@damian16161212 gupia fifa
14
@CZaras Panie, idź pan stąd bo pan tu nie mieszkasz
0
@notev no i na co Ci taki komputer? Za połowę tej ceny też złożysz taki co na nim wszystko pójdzie
1
@Hiacynk żodyn
.
0
@geass gram w ut od 13, jeśli sbc o ikony nie wrócą, a ea dalej bedzie dymac na nagrodach(niewymienne paczki za sbc), a wiadomo że bedzie, to 21 nie kupię, będę się bawił 18 czy 19
7
@messi564 ta, klapkiem, a potem nie możesz znaleźć ciała a co za tym idzie pakujesz walizę xD
0
@4drian0 https://i.pinimg.com/originals/b3/90/e5/b390e5f267633c6e1720a06b66537dc6.gif