2

@sebasek99 kolejny coming out

0

@Kajtek77 i 3 osoby ranne ;x

0

@SeeleyBooth fife im kup to Cię więcej nie zaproszą i nie będzie problema

0

@Rudi35 czyli jak?

9

8

@tristan87 panie, nie interesuj się pan, dobre?

3

@dafik85 prison break, la casa de papel, game of thrones

0

@SeeleyBooth na kolanach wrócisz

5

@Mesi12 dobrze mówi, locha też może, suka psa też itd.

0

@SeeleyBooth nie wybaczem ci

0

@SeeleyBooth do ostatniego dnia twego żywota ci będę wypominał te 300 zielonych których mi pozazdrościłeś i sprzedałeś mnie za paczkę orbitek

0

@SeeleyBooth i bardzo dobrze, tak trzymać elemelent

0

@gontex dobrze robi za popielniczkę, mimo że nie palę

0

@gontex mam takie coś https://zapodaj.net/97cdb2196c511.jpg.html
Może się skusisz? Tanio puszczę

1

@koziar jakiegoś golasa na trybunach zobaczyli

1

@patry295 kurłła, kiedyś to było, teraz to nie ma

1

@Hushovt Skończyłem z fifą

1

@Hushovt no wiesz..


1

@justfootball vamos rapido

5

@DanielOOL na niby

1

@KapiFCB "PES miażdży Fifę jeśli chodzi o ten tryb" xDD

2

@KapiFCB "pes miażdży fifę" xD

0

@FafitFCB no więc..

0

@damian16161212 gupia fifa

14

@CZaras Panie, idź pan stąd bo pan tu nie mieszkasz

0

@notev no i na co Ci taki komputer? Za połowę tej ceny też złożysz taki co na nim wszystko pójdzie

1

@Hiacynk żodyn
.

0

@geass gram w ut od 13, jeśli sbc o ikony nie wrócą, a ea dalej bedzie dymac na nagrodach(niewymienne paczki za sbc), a wiadomo że bedzie, to 21 nie kupię, będę się bawił 18 czy 19

7

@messi564 ta, klapkiem, a potem nie możesz znaleźć ciała a co za tym idzie pakujesz walizę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?