Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Odesseiron a teraz się tłumacz co Cię łączyło z salvano
0
@Katalonbar a nie lepiej jakiś toxic meczyk w fifke? mniej nerwów
0
@IronSanHybrid czy chodzi o ciotkę która nakryła segz?
0
@Coutinho007 może podbije trochę cenę ;x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeśli pjanic faktycznie przyjdzie to obstawiam że będzie z nim podobnie jak z Paulinho, jeden, może dwa sezony.
1
kazali rakiticiowi strzelić żeby cenę podbić, taka prawda
0
wielki rakitić
1
@elcancer10 nogi założone na barierkę, zalotny wzrok i taki ruch https://img.besty.pl/upload/file/707688.gif
0
@heniek168 co valverde osiągnął? co martino osiągnął? co enrigue osiągnął? co guardiola osiągnął? w momencie w którym przychodzili rzecz jasna
0
@BarcaInfo jeżdzę passatem więc mnie stać
0
hah co ten umtiti
0
w tym roku pod choinkę chce thiago
1
@Janiama Nie, niech nie wraca, nie przyjdzie ktoś kto ogarnia temat, dość męczenia buły
0
@Messinio82 too late
1
@draxidox no przecież grają, nie widzisz?
23
Suarez to chyba na manualnych gra
0
@koksik2700 wszystko przez tego pottera
0
@SeeleyBooth a gość sobie wyszedł na balkon widoki podziwiać
0
@BarcaInfo napiwno przyjdzie wiedząc ilu napastników już jest w klubie
3
@l0Messini szajs nawet się nie umywa do zegarków od giorgio urbaniego
1
@sebasek99 jak nie mogę to przez nogę i dalej mogę
0
@Messinio82 ja tam chodzę w ubraniach marki giorgio urbani
0
@IronSanHybrid ale musk mały
0
@Encore było 25, nie ma 25
0
@Colon widzę to po raz enty ale i tak dam zielonego
1
@DaPi fakty są inne
https://zapodaj.net/images/fb962c6e27f9d.jpg
Ponadto istnieje uzasadnione podejrzenie że masz 997 na szybkim wybieraniu, a nawet numer do samego elemelenta
29
@BarcaInfo byli źli, bardzo źli
7
@LuisSalvano a gdyby tak.. xD
"komentarz od salvano i Człowiek z góry wie, że neymarik będzie w nim oczyszczony z zarzutów, a fala gnoju jaka wylała się
na ten klub zostanie wyśmiana przez tego jakże poważanego użytkownika."
1
@Janiama wbiłem poczytać komentarze no i się nie zawiodłem xD