2

@Janiama bardzo dobrze, nie potrafiliście wybrać to się bawcie z nim kolejne 5 lat

0

@LuisSalvano żyjesz w bańce mydlanej, nasi na żadne łączone wymiany do psg nie pójdą i już to pokazali w zeszłym sezonie.

2

@Coutinho007 mi tam nie szkoda, jakby przyszedł rok wcześniej za 100 to może by to inaczej wyglądało.

0

@KrychaTC Ja byłem jedynie za transferem Dembele, ale tylko do momentu gdy cena przekroczyła 70mln.

0

@lukasbarca86 ha tfu

0

krowy doić a nie w piłkę się bawić

0

Hahaha co za nur

1

700

0

@michaleu nie i nie

1

@MarioVeB! bez kibiców rzeczywiście duża różnica

5

Za Valdka to mieliśmy lidera, za Setiena to nie mamy

2

@Kapitan hawk jakby po niej ktoś przejechał.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

0

@Danny Gaucho nic dziwnego, nawet ja jestem z czerwca

2

@kacper201 żeby zrobić 1 musisz mieć 3, po zrobieniu 3 możesz od razu robić 1

5

@szymon351 oddalam, następny

0

@Chaoss te są jeszcze gorsze, wiem co mówię

0

@MarioVeB! Nie tak duży jak w Warszawie, a trzask bije defilady zamiast pomagać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@KapiFCB pomyśli że myślisz że jest gruba, bad idea

0

15

Ale umówmy się, Pjanić to generalnie bardzo dobry pomocnik i przez 2-3 lata spokojnie nas może cieszyć swoją grą(może, nie musi, ostatnio kto by do nas nie przyszedł to gaśnie). Gość ma świetny przegląd pola czy prostopadłe podania, inna sprawa że nie ma kto do nich wychodzić.. jeszcze.

0

@SeeleyBooth Jeszcze zapłaczesz za bośniacką finezją

0

@SeeleyBooth Jeszcze będziesz prosił żeby nie odchodził

1

@LuisSalvano Neymar by pomógł w aklimatyzacji

8

@cules100pro gdybym był valverde to bym splunął im w twarz po dostaniu takowej oferty

7

Wiecie co mnie najbardziej denerwuje? Że ten zarząd traktuje ludzi jak śmieci, cały czas balansuje na granicy w każdym aspekcie, a gdy się wszystko sypie.. ehh szkoda gadać, szkoda strzępić ryja

0

@Wittgenstein opuścił BvB bo przestało w niej wychodzić, Liverpoolowi póki co wychodzi

4

@BarcaInfo a potem Pimienta zostanie w nagrodę wywalony żeby zrobić miejsce Xaviemu :)

0

@BarcaInfo jeśli Xavi jest faktycznie ułożony z Fontem to ciekawe kto będzie prowadził drużynę w przyszłym sezonie..

0

@BarcaInfo i w końcu kiedy go mają zwolnić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?