Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie że Suarez łyknie w klasyfikacji strzelców Cesara? Nie wydaje mi się.
1
@Kapitan hawk 2 rolki papieru toaletowego
1
@NaFazieHitman janiama powiedział że mu ufa i ja mu wierzę!
1
@SeeleyBooth śmiej się śmiej, mam czarno na białym że nie jestem poebany! no a przynajmniej do 2023 nie jestem
0
Kurłła, segregator to jednak piękna rzecz, byłem przekonany że tych zakichanych papierów nie znajdę albo będę musiał wyrabiać od nowa, a tu cyk od razu wyskoczyły.
68
@BarcaInfo no a czym miał wrócić jak rowerem przyjechał
1
Fakty są takie że gdybym nie wyłączył po 1 połowie to by się nie rozkreciło, taka prawda.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8669313#comment-8669313
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Jak zwykle.. jak oglądam mecz to męczą bułę, jak nie oglądam to 4:1, pies ich drapał, wyłączam.
1
@baczmus pan rafau napisał że wgl nie lubi sernika, to chyba definitywnie zamyka jakąkolwiek polemikę
5
@Encore do mnie nawet nie dzwonią bo wiedzą jaka będzie odpowiedź
1
@badej60 z pewnością nie był tak dobry jak 2 część
0
@Chakalaka w zasadzie to pierwszą też mogą odwołać.
0
@Gosciuu ostatni władca wiatru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kengo flat
1
@MesQueUnClub_87 Kargul podejdź no do płota jak i ja podchodzę
3
@DaPi idziesz sobie do lasu i włazisz ryjem w pajęczyne, wycierasz twarz ale nadal ją czujesz na sobie mimo że jej nie masz, klasyg.
0
@DaPi no też pająki ci łapią te muchy, komary i inne robactwo ;d
8
@DaPi a tak się obchodzi z komarami geniusz zła
https://thumbs.gfycat.com/LateKindlyGrackle-size_restricted.gif
0
@DanielOOL juve chciało, barca nie
0
co się w tych włoszech odstawia
3
@Chwytliwy co tak ostro, potter
1
@sendesara Silva
0
@Colon
0
@Colon bold? ^^
1
@Coutinho007 szok i niedowierzanie
0
@DonAndrzejos Vegito
0
@Janiama Trzaskowski swojego miasta przypilnować nie potrafi, a co dopiero cały kraj
16
@Lord_Vader tak
1
@BarcaInfo z góry założyłem że chodzi o neymara a tu ndombele xD