1

@koziar tu nie chodzi o murzyna bo takowy był w poprzednich częściach i to w kluczowej roli, czyt. Mace Windu. Kennedy zlewała oryginalne pomysły Lucasa i pchała tą tęczę na siłę, feministki, geje itd.

3

@Hiacynk poświęcili cecha dla kurtuły który się na nich później wypiął ^^

0

@Cwaniak4 zależy jak będą wypuszczać, czy znowu będzie 100-80, 79-60 itd. czy od razu wszystkie, we wrześniu najwcześniej

16

@Colon ja to bym w ogólne popis ze sceny politycznej zniósł

1

@Colon @masq jak ktoś wstawi złamany długopis to perm bezapelacyjny?

7

@Coutinho007 tia, na bayern to roberto wyjdzie na PO pewnie ^^

0

@Seledynowy reset ma być powiązany z odejściem Kennedy która była odpowiedzialna za.. nie wiem jak to nazwać :P żeby głównym bohaterem była kobieta, żeby byli azjaci, czarnoskórzy itd., wciskała ten cały bullshit ludziom na siłę, coś w stylu jak "czarne" elfy w innych filmach

0

@cules100pro poczytaj sobie
https://cosmicbook.news/disney-resetting-star-wars-erasing-last-jedi
https://cosmicbook.news/star-wars-reset-kathleen-kennedy-stepping-down
podobno ma być zastosowany zabieg alternatywnych rzeczywistości żeby się odciąć od ostatniej trylogii

0

Podobno ostatnie 3 filmy star wars mają być "anulowane", jak się zapatrujecie na to?

2

@Hiacynk czekam na jego ikonę w fifie, będę katował tą kartę do usranej

34

A tu cyk psg wygrywa lm, Neymar przedłuża kontrakt i zgarnia zp xD ale by były dymy

0

@tadzik447 W punkt!

0

@reloaded christian paul

2

@Kamilos84 boli go wielkie kopyto

0

@tadzik447 se queda xD

0

@Colon Koncentrało

0

@justfootball vamos rapido

0

0

@Kamiloza91 najlepiej to lego

1

8

@tristan87 chyba mu się pomyliła odwaga z odważnikiem

0

@Encore Ja bym chyba zaryzykował Bernardo Silve/Mahreza za Kimmicha

1

Jak byście ułożyli najlepszą jedenastkę na ten moment z piłkarzy aktualnie grających? Mi się widzi taki zarys na chwilę obecną
Lewy - Mbappe
Sancho - De Bruyne - Bernardo Silva - Messi
Davies - Van Dijk - Ramos - Trent
Mats

1

Komentarz usunięty

0

@Colon się właśnie zastanawiałem co za luj do mnie pisze

0

@DaPi oczywiście najlepszy jest johnny sins

0

@Nolife1899 too late mate, z tego koryta już się ktoś nachapał zielonych

0

@Kvothe07 mario czy jakieś jack jazz rabbit 2

0

Myślicie że Suarez łyknie w klasyfikacji strzelców Cesara? Nie wydaje mi się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?