Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar tu nie chodzi o murzyna bo takowy był w poprzednich częściach i to w kluczowej roli, czyt. Mace Windu. Kennedy zlewała oryginalne pomysły Lucasa i pchała tą tęczę na siłę, feministki, geje itd.
3
@Hiacynk poświęcili cecha dla kurtuły który się na nich później wypiął ^^
0
@Cwaniak4 zależy jak będą wypuszczać, czy znowu będzie 100-80, 79-60 itd. czy od razu wszystkie, we wrześniu najwcześniej
16
@Colon ja to bym w ogólne popis ze sceny politycznej zniósł
1
@Colon @masq jak ktoś wstawi złamany długopis to perm bezapelacyjny?
7
@Coutinho007 tia, na bayern to roberto wyjdzie na PO pewnie ^^
0
@Seledynowy reset ma być powiązany z odejściem Kennedy która była odpowiedzialna za.. nie wiem jak to nazwać :P żeby głównym bohaterem była kobieta, żeby byli azjaci, czarnoskórzy itd., wciskała ten cały bullshit ludziom na siłę, coś w stylu jak "czarne" elfy w innych filmach
0
@cules100pro poczytaj sobie
https://cosmicbook.news/disney-resetting-star-wars-erasing-last-jedi
https://cosmicbook.news/star-wars-reset-kathleen-kennedy-stepping-down
podobno ma być zastosowany zabieg alternatywnych rzeczywistości żeby się odciąć od ostatniej trylogii
0
Podobno ostatnie 3 filmy star wars mają być "anulowane", jak się zapatrujecie na to?
2
@Hiacynk czekam na jego ikonę w fifie, będę katował tą kartę do usranej
34
A tu cyk psg wygrywa lm, Neymar przedłuża kontrakt i zgarnia zp xD ale by były dymy
0
@tadzik447 W punkt!
0
@reloaded christian paul
2
@Kamilos84 boli go wielkie kopyto
0
@tadzik447 se queda xD
0
@Colon Koncentrało
0
@justfootball vamos rapido
0
@TheNekro94 weno je potorturuj trochu
https://thumbs.gfycat.com/LateKindlyGrackle-size_restricted.gif
0
@Kamiloza91 najlepiej to lego
1
@kaamil1910 nie
8
@tristan87 chyba mu się pomyliła odwaga z odważnikiem
0
@Encore Ja bym chyba zaryzykował Bernardo Silve/Mahreza za Kimmicha
1
@AV0CAD0 https://media.tenor.com/images/d15d0f82f72262f5a0f8298e2d3590a4/tenor.gif
1
Jak byście ułożyli najlepszą jedenastkę na ten moment z piłkarzy aktualnie grających? Mi się widzi taki zarys na chwilę obecną
Lewy - Mbappe
Sancho - De Bruyne - Bernardo Silva - Messi
Davies - Van Dijk - Ramos - Trent
Mats
1
Komentarz usunięty
0
@Colon się właśnie zastanawiałem co za luj do mnie pisze
0
@DaPi oczywiście najlepszy jest johnny sins
0
@Nolife1899 too late mate, z tego koryta już się ktoś nachapał zielonych
0
@Kvothe07 mario czy jakieś jack jazz rabbit 2
0
Myślicie że Suarez łyknie w klasyfikacji strzelców Cesara? Nie wydaje mi się.