Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@klopx ale jak już byłeś w Tajlandii to aż po same kule? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
1
@MesQueUnClub96 To już wiecie że nie warto mnie oznaczać xD
4
@SHIBA od początku mówię że to nie będzie żadne wow, najlepiej sprzedają się gry w okresie "miecza i topora" że się tak wyrażę, pomijam wyjątki typu GTA itp.
1
@MesQueUnClub96 protip
https://zapodaj.net/images/876f99b80794b.png
0
@cules100pro Griezmann to nie n, griezmann to nie ls, griezmann to nie..
0
@ksobi chcą się dupcyć to niech się dupcą, grunt że w rodzinnej atmosferze i pod własnym dachem
1
Kiedy Suarez, Griezmann i Braithwaite to za mało na n więc kupujesz jeszcze Lautaro.
0
@Pablo481 banda złodziei, decydentów
3
@Danny Gaucho jak spam to można zgłosić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Hakiru Bejl
1
@Danny Gaucho bo okulary parują jak się ją ma na nosie, a koło niego nikt nie siedział
10
@dmcteam karny na pewno
2
Bruno Fernandes to będzie u każdego w fantasy w przyszłym sezonie ;d
2
@Hiacynk jak United wzmocni latem konkretnie środek obrony to mogą nieźle zamieszać
2
@Hiacynk ale ten czas zaiwania, mam wrażenie jakby to było wczoraj
1
@Luki 10 Najlepiej obu za darmo za 2 lata ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
ludzie, spójrzcie na pozytywy, hołownia dalej będzie nawijał suchary w mam talent
1
@Kapitan hawk Mi nie dała
2
@klaudiusz_blau @Odesseiron może za 20-30 lat jak to otumanione pokolenie wymrze
7
@BarcaInfo właśnie zepsułeś komuś miesiąc miodowy
1
@AdiKingu96 da się załatwić, mogę Ci podrzucić kilka protipów na perma
4
@Danny Gaucho raczej zawsze mylący ;d
8
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8686280#comment-8686280
No cóż.. przynajmniej już wiadomo od kogo nie brać pewniaczków.
2
@SHIBA https://8.allegroimg.com/s512/01e786/45d2de2b470181c4dba7f2a2bdb8/Elektryczna-Rakieta-Lapka-na-Muchy-Komary-Owady
Nigdzie się bez niej nie ruszam
29
@Chakalaka otóż nie
2
@Kapitan hawk przecież ludzie będą go punktować przez następne 5 lat i jeden dzień dłużej xD
0
@RomanHoffer ???????????
0
To w końcu jak wygląda sytuacja z awansem do LM w premier league?
0
Chcieliście popis, macie popis.
1
@DaPi wgl zdaje mi się czy odkąd przestał pudzian startować to jakoś tych strongmanów nie puszczają w tv? ;d