1

@klopx ale jak już byłeś w Tajlandii to aż po same kule? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

1

@MesQueUnClub96 To już wiecie że nie warto mnie oznaczać xD

4

@SHIBA od początku mówię że to nie będzie żadne wow, najlepiej sprzedają się gry w okresie "miecza i topora" że się tak wyrażę, pomijam wyjątki typu GTA itp.

0

@cules100pro Griezmann to nie n, griezmann to nie ls, griezmann to nie..

0

@ksobi chcą się dupcyć to niech się dupcą, grunt że w rodzinnej atmosferze i pod własnym dachem

1

Kiedy Suarez, Griezmann i Braithwaite to za mało na n więc kupujesz jeszcze Lautaro.

0

@Pablo481 banda złodziei, decydentów

3

@Danny Gaucho jak spam to można zgłosić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@Hakiru Bejl

1

@Danny Gaucho bo okulary parują jak się ją ma na nosie, a koło niego nikt nie siedział

10

@dmcteam karny na pewno

2

Bruno Fernandes to będzie u każdego w fantasy w przyszłym sezonie ;d

2

@Hiacynk jak United wzmocni latem konkretnie środek obrony to mogą nieźle zamieszać

2

@Hiacynk ale ten czas zaiwania, mam wrażenie jakby to było wczoraj

1

@Luki 10 Najlepiej obu za darmo za 2 lata ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

ludzie, spójrzcie na pozytywy, hołownia dalej będzie nawijał suchary w mam talent

1

@Kapitan hawk Mi nie dała

2

@klaudiusz_blau @Odesseiron może za 20-30 lat jak to otumanione pokolenie wymrze

7

@BarcaInfo właśnie zepsułeś komuś miesiąc miodowy

1

@AdiKingu96 da się załatwić, mogę Ci podrzucić kilka protipów na perma

4

@Danny Gaucho raczej zawsze mylący ;d

8

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8686280#comment-8686280
No cóż.. przynajmniej już wiadomo od kogo nie brać pewniaczków.

29

@Chakalaka otóż nie

2

@Kapitan hawk przecież ludzie będą go punktować przez następne 5 lat i jeden dzień dłużej xD

0

@RomanHoffer ???????????

0

To w końcu jak wygląda sytuacja z awansem do LM w premier league?

0

Chcieliście popis, macie popis.

1

@DaPi wgl zdaje mi się czy odkąd przestał pudzian startować to jakoś tych strongmanów nie puszczają w tv? ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?