3

@Katalonbar jak w tym klubie będą konkretni skrzydłowi to messiego już nie będzie xD

11

@msmsms Jak barcainfo wrzuci przed redaktorem, to redaktorowi nie usuwają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Kajtek77 a żeby się przewrócił i skarbonke rozwalił

4

@tristan87 santos nie ma takich pieniędzy

0

@tristan87 Jaka to melodia się skończyła z odejściem prowadzącego

0

@RomanHoffer no jak nie jak tak, zamiast shotować dymy można zapisywać minuty i potem kosić zielone na rambli ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@jordus100 jakaś taka krzywo obcięta

7

@FafitFCB ja myślę że jednak rodzynki w serniku są największym problemem

0

@MesQueUnClub_87 a czarnota-bojarska coś panu mówi? ^^

0

@RomanHoffer podaj w której minucie najciekawsze momenty ;x

0

@Hosh dick triss

3

@DaPi pamiętam jak w ekstraklapie pewien klub po 1 połowie sezonu był 1 w tabeli, a po 2 połowie sezonu spadł z ligi.

2

@DaPi grał w wiedźminie

0

może tylko w meczach realu i barcy się "mylili" a w innych już nie? no bo po co mieliby się mylić w innych meczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 nie wiem, nie śledzę, nie interere mnie to

0

@Ghotti skąd info

1

@kerouac połamie się zanim wyzdrowieje

10

@LuisSalvano "pranie" kolejna aluzja do fali banów które właśnie padły, marny prowokatorze

1

@Kapitan hawk to wszystko przez odessa, mówiłem żeby nie usuwał konta bo nadejdzie kataklizm, próbowałem wszystkiego! https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720472#comment-8720611
ale nie udało się

0

@Naturopata jak na zbiorach cebuli

0

Komentarz usunięty

6

@MichalZZZ gabbie carter

1

@marcin000019 z tych pozytywnych to chyba tylko ja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

@VamosRakieta tak myślałem że na nas teczki zakładasz

0

@lucas/catalan eloa lombard

3

@Encore usuń bo bartomeo patrzy

0

@gorgota https://www.futbin.com/20/squad/17439725
https://www.futbin.com/20/squad/17439752
wybierz sobie formację, potrzebujesz 148k, ze sprzedaży masz 40k + twoje 90k = 130 -+, dozbieraj parę coinsów

1

@RomanHoffer mam nadzieję że nie pominiesz żadnych istotnych szczegółów w raporcie, takich jak wypróżnianie na dole kiedy pan mieszkasz u siebie na górze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Kurłła, dla złotej piłki to ja bym nawet twerka do hymnu realu zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SHIBA całe szczęście że razem z odessem uczęszczamy do kółka rożańcowego pod patronatem somsiada którego nicku nie wolno wymawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?