Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Katalonbar jak w tym klubie będą konkretni skrzydłowi to messiego już nie będzie xD
11
@msmsms Jak barcainfo wrzuci przed redaktorem, to redaktorowi nie usuwają ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Kajtek77 a żeby się przewrócił i skarbonke rozwalił
4
@tristan87 santos nie ma takich pieniędzy
0
@tristan87 Jaka to melodia się skończyła z odejściem prowadzącego
0
@RomanHoffer no jak nie jak tak, zamiast shotować dymy można zapisywać minuty i potem kosić zielone na rambli ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@jordus100 jakaś taka krzywo obcięta
7
@FafitFCB ja myślę że jednak rodzynki w serniku są największym problemem
0
@MesQueUnClub_87 a czarnota-bojarska coś panu mówi? ^^
0
@RomanHoffer podaj w której minucie najciekawsze momenty ;x
0
@Hosh dick triss
3
@DaPi pamiętam jak w ekstraklapie pewien klub po 1 połowie sezonu był 1 w tabeli, a po 2 połowie sezonu spadł z ligi.
2
@DaPi grał w wiedźminie
0
może tylko w meczach realu i barcy się "mylili" a w innych już nie? no bo po co mieliby się mylić w innych meczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 nie wiem, nie śledzę, nie interere mnie to
0
@Ghotti skąd info
1
@kerouac połamie się zanim wyzdrowieje
10
@LuisSalvano "pranie" kolejna aluzja do fali banów które właśnie padły, marny prowokatorze
1
@Kapitan hawk to wszystko przez odessa, mówiłem żeby nie usuwał konta bo nadejdzie kataklizm, próbowałem wszystkiego! https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8720472#comment-8720611
ale nie udało się
0
@Naturopata jak na zbiorach cebuli
0
Komentarz usunięty
6
@MichalZZZ gabbie carter
1
@marcin000019 z tych pozytywnych to chyba tylko ja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@VamosRakieta tak myślałem że na nas teczki zakładasz
0
@lucas/catalan eloa lombard
3
@Encore usuń bo bartomeo patrzy
0
@gorgota https://www.futbin.com/20/squad/17439725
https://www.futbin.com/20/squad/17439752
wybierz sobie formację, potrzebujesz 148k, ze sprzedaży masz 40k + twoje 90k = 130 -+, dozbieraj parę coinsów
1
@RomanHoffer mam nadzieję że nie pominiesz żadnych istotnych szczegółów w raporcie, takich jak wypróżnianie na dole kiedy pan mieszkasz u siebie na górze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Kurłła, dla złotej piłki to ja bym nawet twerka do hymnu realu zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@SHIBA całe szczęście że razem z odessem uczęszczamy do kółka rożańcowego pod patronatem somsiada którego nicku nie wolno wymawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)