16

@tristan87 on już przygotowuje wymówkę pod fame mma: "nie jadłem mięsa i okazało się to dla mnie zgubne w skutkach" xD

16

@krzysiek-fcb-17 nie można, musisz czekać na testy dna

0

@Gaucho jeśli tym czwartym będzie puig to jest nadzieja

7

Komentarz usunięty

11

@LuisSalvano A to nie ty wyśmiewasz dzieciaka że nie zdał polaka, po czym robisz byka z ów właśnie polaka? Apropo twoich "hejterów", na banicje to ty chodzisz z nimi na zmianę, a nader często razem z nimi, więc nie wiem po co wspominasz że ich nie ma.

5

@LuisSalvano chyba nie dawałeś jemu korków z polskiego

14

@LuisSalvano "Z pozostałych całkiem spoko jemu poszło" masakracja

2

@BarcaInfo do zespołem do Lizbony, ok

6

@MesQueUnClub96 to napij się

9

@IronSanHybrid stary spieprzył a młody trzyma xD

0

@Kengo ale szajs

1

@IronSanHybrid no mówię ci, godzina 12 rano a ten nafiertala od bladego świtu, że jak nie podbijam karty na zakładzie to co, w jego robolskim mniemaniu jestem nierobem?!

3

@IronSanHybrid słowo daje że w przeciągu 2 tygodni z 5 razy pod moim blokiem grał jakiś qtaz na akordeonie, rozumiem typa

1

@Hiacynk jak wytłumaczyć fakt że dybala został mvp serie a, a cristiano mvp juventusu? ^^

0

@SeeleyBooth powiedziałbym że znajoma ma szczęście że nie przyszedł

1

@CatalanVeBFCB w warzywniaku

0

@Salwik92 chciałeś nas oszukać że tylko 5 nowych będzie, ot co

4

0

@Salwik92 a tam, w końcu nie będzie trzeba na 2 składy grać

0

o luju, w fifie 21 nie będzie kart kondycji

0

@Salwik92 źródło?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barteq po to żeby dwumecz nie kończył się remisem

2

@Jordi10 ogólnie przepis że bramki na wyjeździe są ważniejsze w przypadku remisu w dwumeczu jest ujowy

0

@NeroTFP link do celebracji mosz?

0

@Kajtek77 a wybuchła chociaż? Czy to be continued?

0

@tristan87 ten jak blefa kręci, linijką po łapach go lała pewnie

0

Myślicie że Dembele po takiej przerwie i bez rytmu meczowego powinien dostać jakieś minuty w tak ważnym meczu jak ten z Bayernem? Zakładamy że jest w 100% gotowy

0

@MarioVeB! odczucia są pozytywne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?