Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@tristan87 on już przygotowuje wymówkę pod fame mma: "nie jadłem mięsa i okazało się to dla mnie zgubne w skutkach" xD
16
@krzysiek-fcb-17 nie można, musisz czekać na testy dna
0
@Gaucho jeśli tym czwartym będzie puig to jest nadzieja
7
Komentarz usunięty
11
@LuisSalvano A to nie ty wyśmiewasz dzieciaka że nie zdał polaka, po czym robisz byka z ów właśnie polaka? Apropo twoich "hejterów", na banicje to ty chodzisz z nimi na zmianę, a nader często razem z nimi, więc nie wiem po co wspominasz że ich nie ma.
5
@LuisSalvano chyba nie dawałeś jemu korków z polskiego
14
@LuisSalvano "Z pozostałych całkiem spoko jemu poszło" masakracja
2
@BarcaInfo do zespołem do Lizbony, ok
6
@MesQueUnClub96 to napij się
9
@IronSanHybrid stary spieprzył a młody trzyma xD
0
@Kengo ale szajs
1
@IronSanHybrid no mówię ci, godzina 12 rano a ten nafiertala od bladego świtu, że jak nie podbijam karty na zakładzie to co, w jego robolskim mniemaniu jestem nierobem?!
3
@IronSanHybrid słowo daje że w przeciągu 2 tygodni z 5 razy pod moim blokiem grał jakiś qtaz na akordeonie, rozumiem typa
1
@Hiacynk jak wytłumaczyć fakt że dybala został mvp serie a, a cristiano mvp juventusu? ^^
0
@SeeleyBooth powiedziałbym że znajoma ma szczęście że nie przyszedł
1
@CatalanVeBFCB w warzywniaku
0
@Salwik92 chciałeś nas oszukać że tylko 5 nowych będzie, ot co
4
wszystkie nowe ikony w fifie 21
https://pbs.twimg.com/media/EfET1NKXoAYEs7I?format=png&name=small
0
@Salwik92 a tam, w końcu nie będzie trzeba na 2 składy grać
0
o luju, w fifie 21 nie będzie kart kondycji
0
@Salwik92 źródło?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barteq po to żeby dwumecz nie kończył się remisem
2
@Jordi10 ogólnie przepis że bramki na wyjeździe są ważniejsze w przypadku remisu w dwumeczu jest ujowy
0
@NeroTFP link do celebracji mosz?
0
@Kajtek77 a wybuchła chociaż? Czy to be continued?
0
@tristan87 ten jak blefa kręci, linijką po łapach go lała pewnie
1
@Kengo tak było
https://img.franchising.pl/pl/88f/fc5/rece-linijka.jpg
0
Myślicie że Dembele po takiej przerwie i bez rytmu meczowego powinien dostać jakieś minuty w tak ważnym meczu jak ten z Bayernem? Zakładamy że jest w 100% gotowy
0
@MarioVeB! odczucia są pozytywne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)