8

https://wawalove.wp.pl/wybory-2020-pijany-szef-komisji-rozbil-auto-prze-lokalem-wyborczym-6526421291169409a
no, to pretekst do anulowania wyborów już jest xD
@Danny Gaucho mówiłem że to nie jest robota dla ciebie

0

@MSN30 nic cię lepiej nie przygotuje niż pornuchy z fabułą

0

@arraco mówisz że głosy już "policzone"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@arraco za godzinę to będą dopiero liczyć ;x

1

@Coutinho007 nadałbyś się na prezydenta

1

@Mario96w jakież to mogli stosować na nim metody perswazji? znając tych zwyroli pewnie mu puszczali 24/7 zenka albo coś w ten deseń

0

@Wittgenstein nie obiecuj nie obiecuj

0

@Chwytliwy już mu dzisiaj nie powiem ile razy posta usunęli xD

5

Komentarz usunięty

11

@Tomo1989 byłem, zagłosowałem co by to wszystko pierdykło i wyjechałem z kraju, polecam każdemu

5

@-barca4ever- pani co nadepnęła na klocek

0

@Danny Gaucho dawno nie było

8

@Chaoss no co, leżały sobie to wziełem

0

@pasjonat chio się kiedyś zbierało, kurłła ile ja tego miałem

4

So its over

3

@ArterkHD zara zadzwonię do bartka i mu powiem

0

@cat_r37 no tak, bo mamy takie bogactwo w pomocy że hoho

0

@masa11 napiwno

6

@Hiacynk wszyscy mają daleko do każdego z członków MSN w prime ;d

0

@pasjonat te z chio się kiedyś zbierało, kurłła ile ja tego miałem

0

@Danny Gaucho Specjalnie przed grillem wiatraka postawiłem żeby wiało w twoją stronę somsiad, hehe

2

wyśledzić to dziadostwo po kamerach i zutylizować


2

Oby Pjanić wszedł do Barcy jak Paulinho i te 1-2 sezony coś pograł, w końcu Vidal i Rakitić prawdopodobnie odejdą, a jeszcze jeden pomocnik napewno zostanie kupiony(Thiago plx).

0

@MesQueUnClub_87 Gdybym ja trafił Blanca, to bym go wrzucił z powrotem do sbc tak jak wszystkich poprzednich, na takim właśnie etapie gry jesteśmy że jak nie trafisz Eusebio, Pele itd.. to jest to lipny traf

0

Crespo, Zanetti, Carlos, Puyol, Koeman, Kluivert, Stoichkov, Rui Costa, Socrates, Pirlo...
Nie róbcie tych icon sbc, to nie ma sensu, ponad 30 paczek czy to base, mid czy prime i za każdym razem jedno wielkie G

1

@cchesterr43 no to odpalaj

0

@cchesterr43 właśnie ją zgasiłem i odradzam

0

Pany, jaka liga mistrzów, lepiej dostać na pyre od napoli żeby ktoś czasem kontuzji nie dostał przed transferemi

1

@michal26 grirzmann sie urwa obrócił zamiast stać prosto to był bokiem

0

brawo Griezmann, gdyby w skoku się nie obrócił dupą to by nie trafił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?