Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
https://wawalove.wp.pl/wybory-2020-pijany-szef-komisji-rozbil-auto-prze-lokalem-wyborczym-6526421291169409a
no, to pretekst do anulowania wyborów już jest xD
@Danny Gaucho mówiłem że to nie jest robota dla ciebie
0
@MSN30 nic cię lepiej nie przygotuje niż pornuchy z fabułą
0
@arraco mówisz że głosy już "policzone"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@arraco za godzinę to będą dopiero liczyć ;x
1
@Coutinho007 nadałbyś się na prezydenta
1
@Mario96w jakież to mogli stosować na nim metody perswazji? znając tych zwyroli pewnie mu puszczali 24/7 zenka albo coś w ten deseń
0
@Wittgenstein nie obiecuj nie obiecuj
0
@Chwytliwy już mu dzisiaj nie powiem ile razy posta usunęli xD
5
Komentarz usunięty
11
@Tomo1989 byłem, zagłosowałem co by to wszystko pierdykło i wyjechałem z kraju, polecam każdemu
5
@-barca4ever- pani co nadepnęła na klocek
0
@Danny Gaucho dawno nie było
8
@Chaoss no co, leżały sobie to wziełem
0
@pasjonat chio się kiedyś zbierało, kurłła ile ja tego miałem
4
So its over
3
@ArterkHD zara zadzwonię do bartka i mu powiem
0
@cat_r37 no tak, bo mamy takie bogactwo w pomocy że hoho
0
@masa11 napiwno
6
@Hiacynk wszyscy mają daleko do każdego z członków MSN w prime ;d
0
@pasjonat te z chio się kiedyś zbierało, kurłła ile ja tego miałem
0
@Danny Gaucho Specjalnie przed grillem wiatraka postawiłem żeby wiało w twoją stronę somsiad, hehe
2
wyśledzić to dziadostwo po kamerach i zutylizować
2
Oby Pjanić wszedł do Barcy jak Paulinho i te 1-2 sezony coś pograł, w końcu Vidal i Rakitić prawdopodobnie odejdą, a jeszcze jeden pomocnik napewno zostanie kupiony(Thiago plx).
0
@MesQueUnClub_87 Gdybym ja trafił Blanca, to bym go wrzucił z powrotem do sbc tak jak wszystkich poprzednich, na takim właśnie etapie gry jesteśmy że jak nie trafisz Eusebio, Pele itd.. to jest to lipny traf
0
Crespo, Zanetti, Carlos, Puyol, Koeman, Kluivert, Stoichkov, Rui Costa, Socrates, Pirlo...
Nie róbcie tych icon sbc, to nie ma sensu, ponad 30 paczek czy to base, mid czy prime i za każdym razem jedno wielkie G
1
@cchesterr43 no to odpalaj
0
@cchesterr43 właśnie ją zgasiłem i odradzam
0
Pany, jaka liga mistrzów, lepiej dostać na pyre od napoli żeby ktoś czasem kontuzji nie dostał przed transferemi
1
@michal26 grirzmann sie urwa obrócił zamiast stać prosto to był bokiem
0
brawo Griezmann, gdyby w skoku się nie obrócił dupą to by nie trafił