Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pablopicasso27 a kto ci broni
0
@MESSIah16 ten co mourinho zrobił z niego kreta
8
@FafitFCB kurłła, takiego ciacha to u nas nie było od czasów fabregasa
3
@Chwytliwy jak to jest zaplanowana akcja żeby ambrosa udupić
3
@MESSIah16 Maldini > wszyscy inni obrońcy
2
pany, dopóki nie będzie na górze strony info że jest cisza(tak jak było rok temu) to nie ma ciszy
2
@Chwytliwy zwłaszcza do tych kwaśnych
1
cudowna nuta
1
@Danny Gaucho to nadal za mało żeby zostać wybranym najlepszym piłkarzem bayernu ^^
1
@Bobo25 jeśli polecasz tego co boso chodzi to nie
0
jakiś wariat fajerwerki odpalił za oknem kurłła
14
23:58
Głos na Bosaka to głos na lepsze jutro!
Pozdro 600
1
@kerouac gorzej jak burza bo każą wyłączać z prądu
3
@kerouac najlepiej jak pada i jest chłodny wiater
0
@VamosB Żeby to wszystko w końcu pierdykło i ludzie się obudzili
3
@shinthps gdyby nie te wykrzykniki, to też bym nie wiedział o co chodzi
61
@Janiama #TeamBosak
0
@Mesi12 i o to chodzi
14
@mikiiki na wielkiego bosaka
0
@MarioVeB! odkąd jeżdżę paseratti dupeczki same mi do auta wsiadają
0
@neutrealnykibic Panie, passata pan bierz a nie jakieś bie em we
0
@SeeleyBooth spokojnie somsiedzie, sprzedamy szrota, na 1-2 sezony weźmiemy kilku dziadków co im się kończy kontrakt, kupimy Neymara, piłeczka będzie chodzić.
0
@Pilka_jest_okragla Ty się śmiejesz a tu cyk Willian, Cavani i Thiago Silva za darmoszkę, a za Umtitiego, Vidala, Coutinho, Dembele i Rakiticia mamy hajs na Neymara ^^
0
@MaTt_BarcaFan to nie Lacazette jest słaby, to Arsenal jest słaby, kto tam nie przychodzi to gaśnie.
0
Wiadomo co konkretnie z tym kolanem się stało Mathieu? Jest to jakoś powiązane z usunięciem łąkotki na które się zdecydował gdy u nas grał?
2
@kamiVeB gorszy od naszych obecnych napastników by nie był ^^
0
@Kajtek77 taktyk ^^
0
@Wossi61FCB nie zdawałeś przypadkiem w Warszawie? ^^
0
@Barca1992 napiwno
0
@LuisSalvano masz jeszcze ten numer do @Odesseiron? ( ͡° ͜ʖ ͡°)