13

@Encore ktoś musi restreamować żebym ja mógł oglądać ^^


4

@Kamilos84 serwery nie wytrzymają do negocjacji kontraktowych

1

ferrari po walce


0

@RomanHoffer oj tak byczqu +1

18

podsumowując, kopiącego się nie leży

0

@kolo123 ale to ten ringowy pewnie przekazał sędziom że był faul i nawet nie sprawdzali

1

jeśli to był faul, to dlaczego lupa nie został zdyskwalifikowany? ostatnią bułę mu dał jak tamten już spał

0

@bartekvisca mogło to wyglądać jakby wstawał dla ferrariego

0

popuś - stifler


0

pasut chyba bąka poczuł

0

@escarabajo lata :P

13

generalnie wszyscy wiedzą kto wygrał, i dobrze, polaczek się puszył za bardzo

0

ahahaahaha IKSDE

0

zabity!!!! FERRARI

0

ten co morde drze

0

Teraz Lamborghini rozjedzie tego podrabiańca

0

cieszcie się ze top modyl nie wystawili tym razem.. z 2 strony gala jeszcze młoda.. :P

0

@MESSIah16 pics or didnt happen

10

potężny włodarz sam się wyoutował

0

ten co kopie jak cham pod sklepem

2

@GIGAKOKS może się obie znokautują?

0

@Encore taki polak to nie polak, lamborghini go rozjedzie

1

@Rust_Cohle z tego wszystkiego chyba zrobię ankietę czy się wylogować ;/

1

@cchesterr43 nie będzie się na mnie nołnejm dorabiał zielonych

0

wybitne widowisko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AnnaMarianna a nie tańculi? :P

0

jak mnie ten luj z ryja irytuje

0

@Encore baby, lamborghini, jopek i łabałbał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?