0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jacob345 to trzeba usiąść na spokojnie, statystyki poszczególnych kart nie powalają z tego co widzę, trzeba liczyć że ikon nie zepsują.. #etoobeast

1

@PieN beczka z tych statystyk

0

@PieN wyszły ratingi? link?

2

@kerouac mówisz o tym konkursie w którym "wybrali" pierwszy komentarz który się wyświetlał? ;x

0

@Nazio87 "os kobiety" w sensie że oswojonej? :P

5

Nie żyje Gienek Loska, zwycięzca X-Factor z 2011, w którym to pokonał w finale Michała Szpaka i Adę Szulc.
https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/gienek-loska-nie-zyje-mial-45-lat-aa-mm9g-UPqP-MPy9.html

0

@Triv44 jako ostatni niezbanowany przedstawiciel KWA oświadczam:
to trzeba usiąść na spokojnie, i co najważniejsze - nie na sucho

0

@l0Messini wyszedł się odlać

2

@SHIBA teczka haków na sami wiecie kogo się powiększa

0

@Hushovt gunwo prawda, moja racja jest mojsza niż twojsza

2

5

0

@Kettger jak przestaną nowe fifki wychodzić na XO to się kupi nowego ;f

0

@Adamski69 a to nie prościej zrobić "co mi się podoba w wuju"?

0

@justfootball zielone

1

@LioMessi10 Jak chcesz siana to zadzwoń do Batmana

0

@Encore z 5 może się odważyło wejść nickiem z rambli ;x

3

@justfootball ah shit, here we go again

7

@Hushovt magiczna ruda, wiadome od dawna

1

@NeroTFP i właśnie dlatego macki rydzyka sięgają aż chmur, żeby czasem tęcza nad kościołem się nie pojawiła po deszczu

6

@Shad oby to weszło na stałe

0

@Pawlak1992 fify to tym nie zawojujesz

0

No i gitara

3

@tomono myślę że griezmann może nawiązać z nim wyrównaną walkę o miano najlepszego na konsoli

0

@DonAndresFCB bo są mierne

1

@Chakalaka ale mu pryszcze wyskoczyły

1

@MichalZZZ co nie przesadzajmy? Suarez i Vidal podobno z dopłatą idą ;x

0

@LucaBrasi pjanić 6, thiago 8, depay 9 i lecimy ;P

0

@kerouac możesz zostać moim padawanem, nauczę cię jak to się robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?