Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho nie mów że nie lubisz
2
@Danny Gaucho spytaj BI jak to się robi :)
12
@Danny Gaucho a czy pewien użytkownik który nie czyta co wkleja nie odsyła nielegalnie do swojego twittera po linki?
1
@norbi77 nie posmarowałeś to nie masz, korepetycje u sam wiesz kogo
0
@NeroTFP giba się jak ertolony rezus
2
@konrad1661
15
@Cwaniak4 jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny
3
@Miszcz Textu FCB jak na miszcza textu przystało
2
Aż mi się przypomniało to świętowanie Puiga z rodzinką jak został powołany na mecze LM w których nie zagrał, a teraz to ^^
0
@DaPi szanujmy się
0
@ksobi Oświadczam, ja nic ten z tego z tamtym ten tego.
1
@Triv44 miało być wielkie bum, a w gruncie rzeczy nie napisał nic czego ludzie by już od dawna nie wiedzieli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Janiama co za bełkot
1
Arnold i Mane uratowali fpl, wracam do gry
17
@Tomo1989 aha
0
@Colon tam jest literówka, w chia brakuje litery u w środku
2
@Bykunn A i z ławki wejdzie
1
@DaPi widzimy się za rok
0
@Striker panie kurłła, bezdenna studnia
1
@Ojciec5tkidzieci dalej mam wyjebongo w żużel
42
@masq przyjacielu ty mój
0
w końcu trynkao
0
@Encore warto było wejść dziką żeby wstawić muły..
7
jak mnie ta alena z 6 prowokuje
4
co kołczinio porobił
0
@kiper09 mieli autostradę w polu to co mieli zrobić?
0
de jong co zepsuł
3
@jacobFCB nie no teraz to popłynąłeś :P
4
boli was wieli griezmann??