0

@Danny Gaucho nie mów że nie lubisz

2

@Danny Gaucho spytaj BI jak to się robi :)

12

@Danny Gaucho a czy pewien użytkownik który nie czyta co wkleja nie odsyła nielegalnie do swojego twittera po linki?

1

@norbi77 nie posmarowałeś to nie masz, korepetycje u sam wiesz kogo

0

@NeroTFP giba się jak ertolony rezus

2

15

@Cwaniak4 jesteś za mało medialny żeby ci robić screeny

3

@Miszcz Textu FCB jak na miszcza textu przystało

2

Aż mi się przypomniało to świętowanie Puiga z rodzinką jak został powołany na mecze LM w których nie zagrał, a teraz to ^^

0

@DaPi szanujmy się

0

@ksobi Oświadczam, ja nic ten z tego z tamtym ten tego.

1

@Triv44 miało być wielkie bum, a w gruncie rzeczy nie napisał nic czego ludzie by już od dawna nie wiedzieli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Janiama co za bełkot

1

Arnold i Mane uratowali fpl, wracam do gry

17

@Tomo1989 aha

0

@Colon tam jest literówka, w chia brakuje litery u w środku

2

@Bykunn A i z ławki wejdzie

1

@DaPi widzimy się za rok

0

@Striker panie kurłła, bezdenna studnia

1

@Ojciec5tkidzieci dalej mam wyjebongo w żużel

42

@masq przyjacielu ty mój

0

w końcu trynkao

0

@Encore warto było wejść dziką żeby wstawić muły..

7

jak mnie ta alena z 6 prowokuje

4

co kołczinio porobił

0

@kiper09 mieli autostradę w polu to co mieli zrobić?

0

de jong co zepsuł

3

@jacobFCB nie no teraz to popłynąłeś :P

4

boli was wieli griezmann??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?