Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koksik2700 i dobrze
2
@KapiFCB żeby chociaż ;x
2
@Encore milan pkt do fpl ci nie da
1
@Bobo25 a tam jakaś popierdółka
1
@mrrobert1125 jeszcze się okienko nie skończyło
1
@Fartlow kurła egan -2, nie warto było.. dobrze że chociaż lundstrama wywaliłem
33
@monsterrize co mamy? xD
0
@Hushovt po sezonie to mogą mieć więcej kasy i się rzucić na tego tfu Lautaro
22
@NeroTFP hawajska? i co jeszcze, może rodzynki w serniku?
1
@svensonFCB frytki nuggetsy cola
2
@ksobi życieeee życieeee
4
@Uukasz_93 no to się potem wymieni Griezmanna na Suareza i po problemie
0
@Patrykl145 o to to
0
@kkbarca albo Griezmanna ;x w końcu w defensywie tak haruje że na ofensywę czasu nie starcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@LionelM95 tydzień przed premierą
4
@Striker czy te oczy mogą kłamać
0
@AdiBarca87 nieeeeeeeee
0
@Pogba poczekajmy na ingames.. zawsze go mogą zepsuć */* czy wytrzymałością lub innym gunwem
2
@Criss18Barca kogo obchodzi demo które i tak nie będzie miało nic wspólnego z grą, bazę zawodników by wypuścili żeby można zacząć ogarniać..
4
@arasz1819 https://zapodaj.net/images/c5c54b50625a1.png
xD
3
@Chakalaka Dobrze że składam się w jakiś 70% z wody
5
https://zapodaj.net/images/9d66d57b21bb1.png
za co kurde?
0
@NeroTFP no jak sayepistą..
0
@Eto'o9 R10 w końcu rzetelne, przeczytane przed wstawieniem informacje
2
@Striker też im tak pisałem jak mnie na permy skazywali
3
@Mario96w ile razy to ja się podpisywałem palcem umoczonym we krwi na serwetce..
77
wiecie dlaczego już nie ma minusów?
https://zapodaj.net/images/184f530057de3.png
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@badej60 liczyłem na nowe haki do teczki a tu nic nowego
0
@DanielVeB Gdyby nie Mane i Arnold to też bym zapomniał ;x
0
@Joe_Pesci https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/027/475/Screen_Shot_2018-10-25_at_11.02.15_AM.jpg