1

@koksik2700 i dobrze

2

@KapiFCB żeby chociaż ;x

2

@Encore milan pkt do fpl ci nie da

1

@Bobo25 a tam jakaś popierdółka

1

@mrrobert1125 jeszcze się okienko nie skończyło

1

@Fartlow kurła egan -2, nie warto było.. dobrze że chociaż lundstrama wywaliłem

33

@monsterrize co mamy? xD

0

@Hushovt po sezonie to mogą mieć więcej kasy i się rzucić na tego tfu Lautaro

22

@NeroTFP hawajska? i co jeszcze, może rodzynki w serniku?

1

@svensonFCB frytki nuggetsy cola

2

@ksobi życieeee życieeee

4

@Uukasz_93 no to się potem wymieni Griezmanna na Suareza i po problemie

0

@Patrykl145 o to to

0

@kkbarca albo Griezmanna ;x w końcu w defensywie tak haruje że na ofensywę czasu nie starcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@LionelM95 tydzień przed premierą

4

@Striker czy te oczy mogą kłamać

0

@AdiBarca87 nieeeeeeeee

0

@Pogba poczekajmy na ingames.. zawsze go mogą zepsuć */* czy wytrzymałością lub innym gunwem

2

@Criss18Barca kogo obchodzi demo które i tak nie będzie miało nic wspólnego z grą, bazę zawodników by wypuścili żeby można zacząć ogarniać..

3

@Chakalaka Dobrze że składam się w jakiś 70% z wody

5

0

@NeroTFP no jak sayepistą..

0

@Eto'o9 R10 w końcu rzetelne, przeczytane przed wstawieniem informacje

2

@Striker też im tak pisałem jak mnie na permy skazywali

3

@Mario96w ile razy to ja się podpisywałem palcem umoczonym we krwi na serwetce..

77

wiecie dlaczego już nie ma minusów?
https://zapodaj.net/images/184f530057de3.png
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@badej60 liczyłem na nowe haki do teczki a tu nic nowego

0

@DanielVeB Gdyby nie Mane i Arnold to też bym zapomniał ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?