Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@dominik127pl możesz reprezentować złodziei, pijaków reprezentuje @Danny Gaucho
1
@MSN1998 to nie lepiej odłączyć respirator? ^^
72
Szczęść boże, składam wniosek formalny o rozwiązanie regulaminu
fcbarca.com w trybie natychmiastowym oraz powołanie komisji ramblowskiej
która będzie odpowiedzialna za stworzenia nowego, lepszego regulaminu.
0
@Ghotti Talisca? może jak ktoś chce grać 4-2-3-1, ja gram 4-3-1-2 i dla niego tam miejsca nie ma
0
@pinasmeister skład jest zbudowany na zasadzie, jak najlepszy i jak najtańszy, taki na którym się straci jak najmniej gdy zaczną spadać ceny, a zaczną. Budowanie jak najmocniejszego składu na początku to marnotrawstwo coinsów.
0
@Pressinho jak masz wolne 20k+ na obrońce to pewnie
0
@pinasmeister chyba droższe
1
Chyba najlepszy możliwy starter i nawet z tym nie handlujcie.
https://www.futbin.com/21/squad/45785
1
@Prezes_sycylijczyk gather baales
0
@buddy wszedłeś wgl w link?.. 50 jest
0
@buddy mangafreak.net
0
Czyli Semedo ława ^^
1
@lukas10 flaga in that order to był sztos
4
@NGTRX jakiej znowu sympatii denisa
0
@l0Messini ty się ciesz że alimentów płacić nie będziesz
0
@BarcaInfo jak zwykle nie przeczytane, ludzie wprowadzeni w błąd, a potem edycje
3
@TheNekro94 jakbyś miał premiuma to by ci nie usunęli
2
@juliacicha nie zapomnę wam tego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Szklaner dawaj
2
@draxidox nasrać na środku i podpalić, na 2 dzień wróci i wyremontuje
0
@LuisSalvano ich pożałowany grosz to nadal większy grosz od nas bo my nic nie mamy ;X
42
Poprawka
"Zdaniem gazety 57-latek postawi głównie na amigosów"
1
@damianex10 co ten nathan
12
@Ghotti w barcy b biorą więcej za piłkarzy niż w głównej xD
8
xD
5
@Encore ty myślisz że on będzie tani? xD ludzie nim będą grać na 7 zgraniach na LO znając życie + zielony link do bruno fernandesa
1
@Bykunn i po co mi to manu było.. i na dodatek ten egan..
30
@MesQueUnClub96 wygranym byłem ja, bo mnie ominęła
0
@FC1899Barca jak żyć