0

@PJ1985 kiedy i czy wgl naliczyło ci płatność?

0

@Ghotti wszystkie sbcki porobione, skład złożony, nie handluje bo mi się nie chce

0

@masq dla mnie to jest box to box, a w 4231 nie ma takiej pozycji

0

Kupował ktoś fife przedpremierowo w wersji cyfrowej przy użyciu karty?

16

@FCMichalo powodem jest to że Griezmann się tu nie nadaje

2

@LuisSalvano a lyon podstawiony pod ścianą zaśmieje się wniebogłosy i pokaże jej drzwi, gdyż nie będzie miał czasu zaakceptować oferty

1

@Hushovt hushovt do miecza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Joe_Pesci a na śpd to będzie grał roberto z alena

1

@justfootball to wy stworzyliście kult że mi się żadna nie podoba, przester poza ujęciem w odpowiednim momencie to jest szkapa i tyle

0

@justfootball 1000xpedraza>przester

10

4

Niech Puig ucieka na to wypożyczenie skoro Koeman go nie widzi na śpd, a z przodu ma przed sobą 3 innych w kolejce.

0

@Huberc1kk dalej może wejść, wystarczy przesunąć Pjanicia na śpd

7

Mógłby rudy wpuścić Dembele

3

kupiliśmy desta na po, a debiutuje na lo ;d

1

jaki fuks

1

Wiecie kto, a raczej co stoi za wysokimi porażkami manu i live? Mój free hit w fpl po którym dałem do składu po 2 typa z live i 2 z manu

2

@pawel0304 LM dla Bayernu

0

manu chociaż przegrało z wielkim tottenhamem, nie to co live z jakąś aston villą

1

toyota>ferrari
no proste

3

mia>ester fakt nie opinia

0

wina obrońcy

1

można włączyć

0

można wyłączyć

4

nie no, najpierw manu teraz live, kończę z tym fpl

0

takie ładne eclipse popsuli ;/

0

@lukaszbarca15 srebrno-niebieski ;f

4

szybcy i wściekli 1/2 to był klucz do sukcesu nfs u1/u2, dzieciaki chciały pojeździć takimi furami

0

@BoRoWieC no 2 :P pierwsza i druga były najlepsze, potem to poszło za bardzo w.. strzelanke

6

eclipse, supra, rx7 i skyline, dla tych aut się grało w nfsa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?