Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PJ1985 kiedy i czy wgl naliczyło ci płatność?
0
@Ghotti wszystkie sbcki porobione, skład złożony, nie handluje bo mi się nie chce
0
@masq dla mnie to jest box to box, a w 4231 nie ma takiej pozycji
0
Kupował ktoś fife przedpremierowo w wersji cyfrowej przy użyciu karty?
16
@FCMichalo powodem jest to że Griezmann się tu nie nadaje
2
@LuisSalvano a lyon podstawiony pod ścianą zaśmieje się wniebogłosy i pokaże jej drzwi, gdyż nie będzie miał czasu zaakceptować oferty
1
@Hushovt hushovt do miecza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Joe_Pesci a na śpd to będzie grał roberto z alena
1
@justfootball to wy stworzyliście kult że mi się żadna nie podoba, przester poza ujęciem w odpowiednim momencie to jest szkapa i tyle
0
@justfootball 1000xpedraza>przester
10
to niezłe wp xD
https://zapodaj.net/images/5b3db5c08d517.png
4
Niech Puig ucieka na to wypożyczenie skoro Koeman go nie widzi na śpd, a z przodu ma przed sobą 3 innych w kolejce.
0
@Huberc1kk dalej może wejść, wystarczy przesunąć Pjanicia na śpd
7
Mógłby rudy wpuścić Dembele
3
kupiliśmy desta na po, a debiutuje na lo ;d
1
jaki fuks
1
Wiecie kto, a raczej co stoi za wysokimi porażkami manu i live? Mój free hit w fpl po którym dałem do składu po 2 typa z live i 2 z manu
2
@pawel0304 LM dla Bayernu
0
manu chociaż przegrało z wielkim tottenhamem, nie to co live z jakąś aston villą
1
toyota>ferrari
no proste
3
mia>ester fakt nie opinia
0
wina obrońcy
1
można włączyć
0
można wyłączyć
4
nie no, najpierw manu teraz live, kończę z tym fpl
0
takie ładne eclipse popsuli ;/
0
@lukaszbarca15 srebrno-niebieski ;f
4
szybcy i wściekli 1/2 to był klucz do sukcesu nfs u1/u2, dzieciaki chciały pojeździć takimi furami
0
@BoRoWieC no 2 :P pierwsza i druga były najlepsze, potem to poszło za bardzo w.. strzelanke
6
eclipse, supra, rx7 i skyline, dla tych aut się grało w nfsa