Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PanZagadka rok temu przed premierą promes chodził po 20k, trzeba go było snajpić, a po premierze po 15 ;x nie żebym cię niepokoił, ale wtopisz
0
@Borneo w madrycie szpital i nagle, pszypadGiem w madrycie lockdown, pszypadeG? nie sondze
0
@Blanco16 ja tam mam jeżdżącą kosiarkę, wsiadasz i jedziesz to mi to lotto ^^
1
@Marchew wersja mistrzowska i ultimate zaczyna 6, zwykłe 9
1
@Cyzix "content creatorzy", tylko runthefutmarket z tych wszystkich jupiterów coś tam umie w handel i nikt więcej, jak inni mają robić content bez nazariów czy innych gullitów?
7
@donleoJR to że dostał wciry w pierwszych 5 meczach klasyfikacji do rivals ^^
22
@Cyzix ktoś musi siedzieć żebym ja mógł oglądać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Colon to ten co nam zepsuł kupon grupowy od szamana
1
@Rewolucja123 znowu ten podrabianiec, no nie wyczymie
2
@Kredon dopóki daje d to trzymaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@MesQueUnClub_87 to drugie, trzeba skasować folder z pornuchami żeby ktoś czasem nie zobaczył ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@maatiixx super, fpl w pi....
0
@Verema too late, żegnaj adios
0
@MaTt_BarcaFan no i znowu spoilery
1
@PatrychoO gdyby nie ten ramsay..
2
@Verema perm
0
@msmsms pfff, ruskie strimy 24/7
1
@IronSanHybrid i arrivederci roma
0
@IronSanHybrid w filmie była gites
2
@IronSanHybrid żegnaj adios
4
@IronSanHybrid ban za spoiler
1
@IronSanHybrid do takiej szkapy się ślinić to chyba jednak nie za dobrze
0
@IronSanHybrid to ty się ślinisz do przester a nie ja
2
@IronSanHybrid no i @Luna
1
@IronSanHybrid -8 a i tak widzę lepiej niż ty!
1
@IronSanHybrid kolejne przejawy odklejenia, luna>cho i nawet z tym nie handluj
1
@geass a że łatek, to czego piszesz latek ;x
1
@buddy problemy z czytaniem? :P łepek czeka do ostatnich sekund(3-4) i podbija, ja licytuję normalnie, po każdym bidzie jest 30 sekund
3
@geass ee co?
5
nic tak nie poprawia humorku jak łepek który w fifce czeka do ostatnich sekund licytacji żeby podbić o 250 i nagle robi missclicka i przepłaca 40k, od razu dzień lepszy