Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker podszedłem do tego taktycznie, z amigosów tylko Messi w składzie
1
@kerouac a jak Ci mówiłem że można w tydzień zdobyć milion coinsów to mi nie wierzyłeś ^^
4
@Encore A @Striker mi mówił żeby nie kupować fify, to teraz niech patrzy i zazdrości
26
No hejka pany, skąd to zwątpienie?
https://zapodaj.net/images/328232e6c34dc.jpg
0
@donleo12 ja zamówiłem cyfrowo 24 września - grę już mam, a piniendzy dalej nie pobrali :)
0
@Transu96 masz coinsy albo paczki wymienne albo 2x więcej paczek niewymiennych
2
@justfootball i znowu cały dzień zepsuty
1
@Dawid66 z cioci będziesz zdzierać!?
0
@ObiektywnyKibic121 bierz untradeable i zapełniaj konto przed icon sbc
5
Macie protipa na szybkie 2 paczki za 100k w fifce:
Za 500 goli i za 500 asyst grając składem ocenionym na 85 dostajecie po 1 paczce, możecie to zrobić gdziekolwiek, jak macie opcje wypożyczenia piłkarza to bierzcie najwyższy ovrl i dajecie na ławkę żeby wam ładnie podbił ocene, gracie 15 meczy na najniższym poziomie w squad battles (30-40bramek na mecz możecie strzelić) i voila, 2 paczki za 100k na jutrzejsze otw
10
@Miszcz Textu FCB miejsce jest, tylko oszołomy tam griezmanna wciskają
1
@IronSanHybrid i trafiłeś tam przypadkiem, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FranzMaurer boli was wielki giroud? a jak go łączyli z barca to były śmichy chichy
4
@marcin62 najpierw wychlali, potem nalali kranówę i rozbili, a teraz paniska robią z siebie burżuje
0
@DaPi to teraz policz ile razy kliknąłeś żeby ci przyszedł kod, bo ci przyjdzie za parę godzin dokładnie tyle kodów ile kliknąłeś, a działać będzie tylko ten ostatni ;x chociaż musisz mieć ten panel z kodem cały czas otwarty, bo jak od nowa wejdziesz na stronę to nie będziesz mógł od razu wpisać tylko znowu poprosić o wysyłkę kodu xD
1
@kerouac Najpierw naobiecywałeś że kupisz fife, a jak już ją kupiłem to się wycofałeś chamie
0
@Oskar00 15+, napisz nick na pw
0
Szukam luja do współpracy fifa 21 xbox one, 4 mecze z zadań
1
@mr_robot sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
1
@Rewolucja123 ale znowu dostałem wygraną bo w momencie zamrożenia gry prowadziłem, dopiero teraz zobaczyłem xDDD
@Cariones 2x to już nie może być przypadek xD ale ogólnie nie polecam grać w tej chwili bo to co się odfiertala przechodzi ludzkie pojęcie xD dajcie łatkę
1
@Rewolucja123 a mówiłem wam żeby mnie zdzielić łopatą przez łeb miesiąc przed premierą
2
Bosko, typ wziął pauze, a ja dalej grałem.. skończyła się "pauza" i grę zamroziło.. fifa things
1
@DaPi https://www.futbin.com/21/squad/741269
0
@DaPi budżet i platforma
7
@Gomess nie, pudzian siedzący obok tej patusiarni wyzywającej sobie nawzajem matki to by był przykry widok, nie chciałbym go tam zobaczyć, 1 z tych polskich sportowców których się po prostu chciało oglądać jak rwał te ciężary
0
@gumaz ciocia kasia
1
@Cariones nie będę specjalnie odłączał neta po winie żeby potwierdzić, nie zmusisz mnie xD
29
To wszystko jest zasługa Małgorzaty Domagalik która tchnęła w ten tartak nowe życie
2
Ło pany, co zaobserwowałem w fifce, duży +
Po wygranym meczu rivals wywaliło mnie z gry, nie zdążyłem przeklikać po meczu opcji do menu, wygłosiłem taką wiązankę że mnie chyba w somsiednim bloku słyszeli, odpalam fife od nowa z nastawieniem że zobaczę że mi zaliczyło disconnecta.. a tu normalnie win jest, no w szoku jestem, w poprzednich latach było multum sytuacji że tracisz połączenie po wygranym meczu i wywala disconnecta a ty cyk
1
@justfootball gówniana seria, bez urazy