0

@Striker podszedłem do tego taktycznie, z amigosów tylko Messi w składzie

1

@kerouac a jak Ci mówiłem że można w tydzień zdobyć milion coinsów to mi nie wierzyłeś ^^

4

@Encore A @Striker mi mówił żeby nie kupować fify, to teraz niech patrzy i zazdrości

26

No hejka pany, skąd to zwątpienie?
https://zapodaj.net/images/328232e6c34dc.jpg

0

@donleo12 ja zamówiłem cyfrowo 24 września - grę już mam, a piniendzy dalej nie pobrali :)

0

@Transu96 masz coinsy albo paczki wymienne albo 2x więcej paczek niewymiennych

2

@justfootball i znowu cały dzień zepsuty

1

@Dawid66 z cioci będziesz zdzierać!?

0

@ObiektywnyKibic121 bierz untradeable i zapełniaj konto przed icon sbc

5

Macie protipa na szybkie 2 paczki za 100k w fifce:
Za 500 goli i za 500 asyst grając składem ocenionym na 85 dostajecie po 1 paczce, możecie to zrobić gdziekolwiek, jak macie opcje wypożyczenia piłkarza to bierzcie najwyższy ovrl i dajecie na ławkę żeby wam ładnie podbił ocene, gracie 15 meczy na najniższym poziomie w squad battles (30-40bramek na mecz możecie strzelić) i voila, 2 paczki za 100k na jutrzejsze otw

10

@Miszcz Textu FCB miejsce jest, tylko oszołomy tam griezmanna wciskają

1

@IronSanHybrid i trafiłeś tam przypadkiem, tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FranzMaurer boli was wielki giroud? a jak go łączyli z barca to były śmichy chichy

4

@marcin62 najpierw wychlali, potem nalali kranówę i rozbili, a teraz paniska robią z siebie burżuje

0

@DaPi to teraz policz ile razy kliknąłeś żeby ci przyszedł kod, bo ci przyjdzie za parę godzin dokładnie tyle kodów ile kliknąłeś, a działać będzie tylko ten ostatni ;x chociaż musisz mieć ten panel z kodem cały czas otwarty, bo jak od nowa wejdziesz na stronę to nie będziesz mógł od razu wpisać tylko znowu poprosić o wysyłkę kodu xD

1

@kerouac Najpierw naobiecywałeś że kupisz fife, a jak już ją kupiłem to się wycofałeś chamie


0

@Oskar00 15+, napisz nick na pw

0

Szukam luja do współpracy fifa 21 xbox one, 4 mecze z zadań

1

@mr_robot sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

1

@Rewolucja123 ale znowu dostałem wygraną bo w momencie zamrożenia gry prowadziłem, dopiero teraz zobaczyłem xDDD
@Cariones 2x to już nie może być przypadek xD ale ogólnie nie polecam grać w tej chwili bo to co się odfiertala przechodzi ludzkie pojęcie xD dajcie łatkę

1

@Rewolucja123 a mówiłem wam żeby mnie zdzielić łopatą przez łeb miesiąc przed premierą

2

Bosko, typ wziął pauze, a ja dalej grałem.. skończyła się "pauza" i grę zamroziło.. fifa things

1

0

@DaPi budżet i platforma

7

@Gomess nie, pudzian siedzący obok tej patusiarni wyzywającej sobie nawzajem matki to by był przykry widok, nie chciałbym go tam zobaczyć, 1 z tych polskich sportowców których się po prostu chciało oglądać jak rwał te ciężary

0

@gumaz ciocia kasia

1

@Cariones nie będę specjalnie odłączał neta po winie żeby potwierdzić, nie zmusisz mnie xD

29

To wszystko jest zasługa Małgorzaty Domagalik która tchnęła w ten tartak nowe życie

2

Ło pany, co zaobserwowałem w fifce, duży +
Po wygranym meczu rivals wywaliło mnie z gry, nie zdążyłem przeklikać po meczu opcji do menu, wygłosiłem taką wiązankę że mnie chyba w somsiednim bloku słyszeli, odpalam fife od nowa z nastawieniem że zobaczę że mi zaliczyło disconnecta.. a tu normalnie win jest, no w szoku jestem, w poprzednich latach było multum sytuacji że tracisz połączenie po wygranym meczu i wywala disconnecta a ty cyk

1

@justfootball gówniana seria, bez urazy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?