5

@masq ty odstaw te biopaliwa

1

@dominik127pl no i picsy zrobione

3

@FCB24 jeśli nie mają lojalności to doda, jeśli mają to nie
kto ma lojalność - wszyscy trafieni z paczek lub ci którymi zagrasz 10 meczy

3

@IronSanHybrid lepiej żeby nikt nie wiedział że mam w teczce 300+ picsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0


cholibka, jakaś kontynuacja hari poty

6

@Aaron10 ognisko rozpal

7

@Encore wybornie, 3 typ na kwarantannie, fpl mi się śmieje w twarz

0

@Witam już po ptokach

5

@Jacu327 byle nie wrócić do peło bo znowu na pisiory trzeba będzie głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DaPi no ja właśnie w 90 minucie z 3-2 zrobiłem 3-4 I spadłem do 3 ligi ;x w czym rzecz

2

@DaPi znowu 10 meczy z rzędu wbiertal?

0

@Hosh ja nawet nie zacząłem i czuje się świetnie, musisz spróbować

4

@koksik2700 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ksobi mi już kilka razy dało dodatnie pkt do ligi w rivals po przegranej xD

2

@Munio białe złoto czy żółte czy czerwone czy srebrny, pełne czy dmuchane, pancerka czy nie, to trzeba usiąść na spokojnie

14

@NGTRX chorzy ludzie, kto to słyszał dupe myć

0

@gregory9609 18>19/20 i od 21 chyba też więc wiele nie straciłeś, no ale warto kupić

0

@IronSanHybrid ale ty wstawiasz balasie

3

@Pawlak1992 i co, ściągali by przechodniom spodnie z dupy żeby sprawdzić?

1

@graco14 u2 to najlepszy nfs i nawet z tym nie handluj

1

@IronSanHybrid na górze Gothic 1 parówo niedouczona

0

@RobsonPL znowu wbierdal 10 meczy z rzędu? ;/

0

@Kluivert_P może miała mały przebieg

0

@marcin62 mogli by grać u papryka vege

3


I te komenty xD
"Kochanie zaraz wrócę tylko się pod auto wpie.."

1

@tristan87 on nie ja xD

0

@PrinceDamon wypisuje do wszystkich żeby na niego głosowali od miesiąca

0

@FCBKUBANO łopata w tył głowy

1

@Mario96w wracaj do domu spokojnej starości dziadek

1

@IronSanHybrid wracaj do piaskownicy lepić babki młody

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?