Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@masq ty odstaw te biopaliwa
1
@dominik127pl no i picsy zrobione
3
@FCB24 jeśli nie mają lojalności to doda, jeśli mają to nie
kto ma lojalność - wszyscy trafieni z paczek lub ci którymi zagrasz 10 meczy
3
@IronSanHybrid lepiej żeby nikt nie wiedział że mam w teczce 300+ picsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
cholibka, jakaś kontynuacja hari poty
6
@Aaron10 ognisko rozpal
7
@Encore wybornie, 3 typ na kwarantannie, fpl mi się śmieje w twarz
0
@Witam już po ptokach
5
@Jacu327 byle nie wrócić do peło bo znowu na pisiory trzeba będzie głosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPi no ja właśnie w 90 minucie z 3-2 zrobiłem 3-4 I spadłem do 3 ligi ;x w czym rzecz
2
@DaPi znowu 10 meczy z rzędu wbiertal?
0
@Hosh ja nawet nie zacząłem i czuje się świetnie, musisz spróbować
4
@koksik2700 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ksobi mi już kilka razy dało dodatnie pkt do ligi w rivals po przegranej xD
2
@Munio białe złoto czy żółte czy czerwone czy srebrny, pełne czy dmuchane, pancerka czy nie, to trzeba usiąść na spokojnie
14
@NGTRX chorzy ludzie, kto to słyszał dupe myć
0
@gregory9609 18>19/20 i od 21 chyba też więc wiele nie straciłeś, no ale warto kupić
0
@IronSanHybrid ale ty wstawiasz balasie
3
@Pawlak1992 i co, ściągali by przechodniom spodnie z dupy żeby sprawdzić?
1
@graco14 u2 to najlepszy nfs i nawet z tym nie handluj
1
@IronSanHybrid na górze Gothic 1 parówo niedouczona
0
@RobsonPL znowu wbierdal 10 meczy z rzędu? ;/
0
@Kluivert_P może miała mały przebieg
0
@marcin62 mogli by grać u papryka vege
3
I te komenty xD
"Kochanie zaraz wrócę tylko się pod auto wpie.."
1
@tristan87 on nie ja xD
0
@PrinceDamon wypisuje do wszystkich żeby na niego głosowali od miesiąca
0
@FCBKUBANO łopata w tył głowy
1
@Mario96w wracaj do domu spokojnej starości dziadek
1
@IronSanHybrid wracaj do piaskownicy lepić babki młody