Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid nie
1
@ShawnC to nieźle poprawił xD
7
@DaPi no pewnie, w Polsce testów brakuje a gwiazdeczka sobie będzie po kilka robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Striker zawsze możesz się obciąć na vina diesela albo na jasona stathama
1
@Striker a widzisz somsiad, ja byłem tydzień temu, przewidziałem to
0
@pele1282 póki co paczki wymienne, jak już te niskie overalle kompletnie pospadają to potem niewymienne i zapełnianie klubu na icon sbc
0
@ObiektywnyKibic121 panie, co tak późno
0
@PatrychoO jest tylko jedna legitna kleopatra i nawet z tym nie handlujcie
https://i.pinimg.com/originals/4e/26/f0/4e26f0bf9c8e645c9df4c89e0da2b92f.jpg
1
@IronSanHybrid znowu wideło się zepsuło, ani pograć ani wykładu
3
absorbowanie uwagi bramkarza, tiaa
0
@ksobi ja tylko puściłem kostkę domina ^^ to co dalej to już nie ja
1
@Eoren po tym co się tu dzisiaj wyprawia, to chłop ci chyba do końca wyłysieje przeze mnie xD
0
@LionelM95 35000 minimum e3, 45 minimum e2, e1 nie zwróciłem uwagi ale pewnie koło 60
przynajmniej na xboxie
2
@NeroTFP dobre i wartościowe mordki już dawno poszły, tylko ja zostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Cariones Jak ps4 to znowu wam się upiekło, bo już miałem wam kończyć fifowe kariery tak jak @kerouacowi
7
@clyde co, że jak rudy to od razu de bruyne?
8
@pawel0304 chcesz żebyśmy wpadli w dużą stratę do lidera?
3
@Witam fms +9 sr 33 kd potwora/kryt +3
0
@juliacicha jak wystawicie elemelenta to będą większe zasięgi
2
Komentarz usunięty
28
@wpwelement a to nie TY usunąłeś mi w tej dyskusji z bodajże 5 postów w których tłumaczyłem o co mi chodzi? Podawałem screeny, a nawet linki poświadczające moje słowa
18
@wpwelement To wytłumacz wszystkim naraz dlaczego BI nie jest karany za REGULARNE łamanie tych samych punktów regulaminu, i nie, nie piszę o jakimś śmiesznym fejku
PS. Użyj argumentu
0
@juliacicha a takiego jednego swojego moderatora byście nie zgłosili do dajmy na to hejtparku? może go wezmą, podzwonimy troszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@JORD10 jakby chociaż czytał co wkleja i nie łamał regulaminu to by nie było tematu
3
@kerouac i już byś głowy nie miał
2
@janbuzd przecież masz w powiadomieniach kto ci odpowiedział, ponów pytanie na pw, tam nie zniknie ;)
@Ingiel i myślisz że jak się skończy rozpatrywanie swojego własnego komentarza? ^^
2
@marcin62 Panie, idź pan stąd bo pan tutaj nie mieszkasz tylko u siebie na górze
5
@Piotr,1985 i co najciekawsze odszedł najmłodszy.. boczek 59, ferdek 68, paździoch 88, where is logic
9
Komentarz usunięty