0

1

@ShawnC to nieźle poprawił xD

7

@DaPi no pewnie, w Polsce testów brakuje a gwiazdeczka sobie będzie po kilka robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Striker zawsze możesz się obciąć na vina diesela albo na jasona stathama

1

@Striker a widzisz somsiad, ja byłem tydzień temu, przewidziałem to

0

@pele1282 póki co paczki wymienne, jak już te niskie overalle kompletnie pospadają to potem niewymienne i zapełnianie klubu na icon sbc

0

@ObiektywnyKibic121 panie, co tak późno

0

@PatrychoO jest tylko jedna legitna kleopatra i nawet z tym nie handlujcie
https://i.pinimg.com/originals/4e/26/f0/4e26f0bf9c8e645c9df4c89e0da2b92f.jpg

1

@IronSanHybrid znowu wideło się zepsuło, ani pograć ani wykładu

3

absorbowanie uwagi bramkarza, tiaa

0

@ksobi ja tylko puściłem kostkę domina ^^ to co dalej to już nie ja

1

@Eoren po tym co się tu dzisiaj wyprawia, to chłop ci chyba do końca wyłysieje przeze mnie xD

0

@LionelM95 35000 minimum e3, 45 minimum e2, e1 nie zwróciłem uwagi ale pewnie koło 60
przynajmniej na xboxie

2

@NeroTFP dobre i wartościowe mordki już dawno poszły, tylko ja zostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Cariones Jak ps4 to znowu wam się upiekło, bo już miałem wam kończyć fifowe kariery tak jak @kerouacowi

7

@clyde co, że jak rudy to od razu de bruyne?

8

@pawel0304 chcesz żebyśmy wpadli w dużą stratę do lidera?

3

@Witam fms +9 sr 33 kd potwora/kryt +3

0

@juliacicha jak wystawicie elemelenta to będą większe zasięgi

2

Komentarz usunięty

28

@wpwelement a to nie TY usunąłeś mi w tej dyskusji z bodajże 5 postów w których tłumaczyłem o co mi chodzi? Podawałem screeny, a nawet linki poświadczające moje słowa

18

@wpwelement To wytłumacz wszystkim naraz dlaczego BI nie jest karany za REGULARNE łamanie tych samych punktów regulaminu, i nie, nie piszę o jakimś śmiesznym fejku
PS. Użyj argumentu

0

@juliacicha a takiego jednego swojego moderatora byście nie zgłosili do dajmy na to hejtparku? może go wezmą, podzwonimy troszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@JORD10 jakby chociaż czytał co wkleja i nie łamał regulaminu to by nie było tematu

3

@kerouac i już byś głowy nie miał

2

@janbuzd przecież masz w powiadomieniach kto ci odpowiedział, ponów pytanie na pw, tam nie zniknie ;)
@Ingiel i myślisz że jak się skończy rozpatrywanie swojego własnego komentarza? ^^

2

@marcin62 Panie, idź pan stąd bo pan tutaj nie mieszkasz tylko u siebie na górze

5

@Piotr,1985 i co najciekawsze odszedł najmłodszy.. boczek 59, ferdek 68, paździoch 88, where is logic

9

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?