Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sysia11 Ta, Barca jest na skraju bankructwa, ma 2 klasowych obrońców z czego 1 jedną nogą na emeryturze, młodego Araujo i połamańca Umtitiego i ty chcesz Lengleta oddać jak się pojawi oferta..
0
@lukas10 dopóki nie popełnił jakiegoś babola to były nad nim spusty, jaki to on jest och i ach, złoty interes, niech mu zamienią pensje z Umtitim, a jak juz coś odwali to wychodzicie z jaskiń ze swoimi pierdołami
0
@justfootball Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji - wiem, ale nie powiem
0
@masq serwery gorsze niż w fifie
4
@sevs Chyba masz klapki na oczach
3
Tak to my tej ligi nie wygramy, niech ktoś wreszcie odstrzeli tego Busquetsa ze składu, w jego miejsce Roberto/Pjanić i Dest na PO.
1
A co jeśli kuman ma taką samą maszynę losującą ze zmianami jak pis z walce z koronawirusem?
6
@Avatarr złamany pad
0
@draxidox melisa
0
@DonMatteo901 a co się stało
6
@PatrychoO przecież już gramy 4231 to wszyscy wejdą, messi ps, neymar spo, cristiano ls i mbappe n
9
@patataj obawiam się że ten konar już nie płonie
1
@vota gorzej jak chłop chce aborcji, a baba nie chce
0
@Olkovsky9 i jeszcze transfery robił xD
1
@busquets5 a przychodź, przyjdę 10 rozproszkami naraz i ty też za parę lat będziesz miał flashbacki ^^
2
Kiedy wchodzisz po x latach na metka na postać na której gnębiłeś ludzi i od razu ktoś do cb pisze że cię pamięta i ma flashbacki z vietnamu xD jestem legendą
https://zapodaj.net/images/e90eba645f6e3.png
2
@NeroTFP One mu tam nie przyszły dawać dupy ^^
1
@IronSanHybrid ale bym go wyręczył ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Encore mogłaby mi akwarium czyścić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 da, rosół>pomidorowa
0
@Piotr,1985 impreza się kręci widzę, myzyka gra
0
@kodi77 od 15 się zbieram żeby zacząć i nie mogę, coś mnie powstrzymuje, to chyba głos rozsądku ;d
0
@Janiama uśmiech na twarzach? a maseczki gdzie?
11
@tadzik447 no co, kolejki takie że stać mi się nie chciało, a wgl to odwal się pan
4
@IronSanHybrid dobrze że papier kupiłem zawczasu
10
@Janiama nie boisz się konfrontacji z najmanem?
2
bydlaku xDD
1
@ViscaBarca123 Ale Ronaldinho to ty nie obrażaj, dobre?
2
@piotr_styk 4 zgrania nic się nie zmienia, 5 lub więcej masz boosty do stat, 3 lub mniej masz minusy do stat