2

@Sysia11 Ta, Barca jest na skraju bankructwa, ma 2 klasowych obrońców z czego 1 jedną nogą na emeryturze, młodego Araujo i połamańca Umtitiego i ty chcesz Lengleta oddać jak się pojawi oferta..

0

@lukas10 dopóki nie popełnił jakiegoś babola to były nad nim spusty, jaki to on jest och i ach, złoty interes, niech mu zamienią pensje z Umtitim, a jak juz coś odwali to wychodzicie z jaskiń ze swoimi pierdołami

0

@justfootball Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji - wiem, ale nie powiem

0

@masq serwery gorsze niż w fifie

4

@sevs Chyba masz klapki na oczach

3

Tak to my tej ligi nie wygramy, niech ktoś wreszcie odstrzeli tego Busquetsa ze składu, w jego miejsce Roberto/Pjanić i Dest na PO.

1

A co jeśli kuman ma taką samą maszynę losującą ze zmianami jak pis z walce z koronawirusem?

6

@Avatarr złamany pad

0

@draxidox melisa

0

@DonMatteo901 a co się stało

6

@PatrychoO przecież już gramy 4231 to wszyscy wejdą, messi ps, neymar spo, cristiano ls i mbappe n

9

@patataj obawiam się że ten konar już nie płonie

1

@vota gorzej jak chłop chce aborcji, a baba nie chce

0

@Olkovsky9 i jeszcze transfery robił xD

1

@busquets5 a przychodź, przyjdę 10 rozproszkami naraz i ty też za parę lat będziesz miał flashbacki ^^

2

Kiedy wchodzisz po x latach na metka na postać na której gnębiłeś ludzi i od razu ktoś do cb pisze że cię pamięta i ma flashbacki z vietnamu xD jestem legendą
https://zapodaj.net/images/e90eba645f6e3.png

2

@NeroTFP One mu tam nie przyszły dawać dupy ^^

1

@IronSanHybrid ale bym go wyręczył ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@Encore mogłaby mi akwarium czyścić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 da, rosół>pomidorowa

0

@Piotr,1985 impreza się kręci widzę, myzyka gra

0

@kodi77 od 15 się zbieram żeby zacząć i nie mogę, coś mnie powstrzymuje, to chyba głos rozsądku ;d

0

@Janiama uśmiech na twarzach? a maseczki gdzie?

11

@tadzik447 no co, kolejki takie że stać mi się nie chciało, a wgl to odwal się pan

4

@IronSanHybrid dobrze że papier kupiłem zawczasu

10

@Janiama nie boisz się konfrontacji z najmanem?

2

bydlaku xDD


1

@ViscaBarca123 Ale Ronaldinho to ty nie obrażaj, dobre?

2

@piotr_styk 4 zgrania nic się nie zmienia, 5 lub więcej masz boosty do stat, 3 lub mniej masz minusy do stat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?